Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Friderikusz Sándor szerintem...

Friderikusz Sándor szerintem nem meleg. Vélemény?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy az ő dolga és senkinek nincs hozzá köze, de én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy az lenne. Amikor a Legyen ön is milliomost!-t vezette, akkor is volt egy csomó olyan nő, akinél látszott, hogy bejönnek neki, meg flörtöltek is egymással. Meg hát Stahl Judittal is volt köztük valami, állítólag a Friderikusz feleségül akarta venni őt és a Stahl ezt be is vallotta: „Volt az életünkben egy olyan pillanat, amikor elgondolkozhattunk volna azon, talán össze kellene kötnünk az életünket. Aztán rájöttünk, a mi kapcsolatunk barátokként sokkal jobban működik.” Aztán Dömsödi Gábor azt írta a könyvében: „Például itt van az a mese, ami szerint hosszú hónapokig szerelmes volt és együtt járt az akkor még kezdő, de már nagyon csillogó Udvaros Dorottyával. Évtizedekig abban a hitben éltem, hogy igaz volt ez a nagy szenvedélyes viszony, és hogy ez tört el valamit a barátomban, aki később soha nem beszélt a szerelmeiről.” Szóval, még, ha igazából nem is voltak együtt, akkor is nagyon tetszhetett neki ahhoz, hogy ezt kitalálja. Annak a bizonyos Csonka Picis anekdotának pedig vagy 20 féle változata van, ráadásul egy ilyen dolog nem is szivároghatna ki.

2015. jan. 19. 19:57
 1/9 anonim válasza:
73%
Pedig az. Egy meleg is látja, ha csinos egy nő, tud bókolni udvariasságból, show kedvéért és azért, hogy a témáról el legyen vonva a figyelem. Szerintem felesleges ezt nyíltan vállalni, mert onnantól kezdve más már nem is jut róla eszébe az embernek. Amit nem mondunk ki, az valahol nincs, illetve feltételezés.
2015. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Most te komolyan egy tv műsorra,udvariaskodásra alapozod ezt.


A TVben mindenkinek heterónak kell lenni.

Még akiről nem feltételezhető,hogy meleg,annak is bizonygatnia kell,hogy heteró.


Miért?Ha egy női műsorvezető megdicsér egy másik nőt az meg leszbikus?


Amúgy meg akkor is kell kacérkodni,ha nem is jön be az illető,ez a műsor része.Semmi köze ahhoz,hogy milyen ízlése van a műsorvezetőnek.

2015. jan. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy Friderikuszt bárki is úgy ismerné, mint aki a show kedvéért és mert tv-ben van mindenkivel udvariaskodik és bájolog. A Legyen ön is milliomos! amúgy sem egy beszélgetős műsor, de ő maga mondta, hogy nem a megszokott sémát akarja hozni, hanem jobban megakarja ismerni a játékosokat, többet akar beszélgetni velük.


És, ha te ezeket szimpla udvariasságnak nevezed, akkor Friderikusz egy igazi gentleman:

[link]

[link]

2015. jan. 22. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

anno dolgoztam sállodában (direkt nem írom melyikban), egyszer megszállt ott Varnus Xavérral. A szobát se hagyták el napokig, kaja is a szobába volt rendelve.

lehet nem csak sakkoztak.


de teljesen jól írtad: "az ő dolga és senkinek nincs hozzá köze"

2015. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ezt hadd ne higgyem el :D
2015. jan. 30. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Az egész beszédstílusa jellegzetesen az. De akkor is magánügy, senkinek semmi köze hozzá. Volt nekem is meleg kollégám, a beszédstílusa elárulta, nőkkel nagyon kedves és udvarias volt, sőt az egyik lánynak udvarolt is. De soha nem volt barátnője.
2015. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon gyerek lehet az, aki amit a tévében lát, azt mind elhiszi.

A Friderikus egyértelműen meleg, minden megnyilvánulásából látható, nem kell beszélni róla.

2015. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Ugyanakkor nem az ilyen pletykákra kell adni, mint a Varnus-Friderikusz történet. Ha egy szobában vannak napokig, akkor az csak szexszel képzelhető el? Nem lehet, hogy pl. kártyáztak v. beszélgettek, vagy dolgoztak együtt?
2015. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De. Homó.
2022. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!