Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy hírességel levelezel?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki 2 éve levelezik egy férfival aki Spanyolországban él. Nagyon jóban lettek, ha lehet mondani távkapcsos barátság alakult ki köztük, többször webcamoztak is. Bár barátnőm elmondása szerint elég sötétecske volt a kép de azért kivette az arcát. Aztán valamikor láttam én is, hogy webcamoznak és elég ismerős volt az illető arca. (én élek halok a spanyol zenéért mivel nagymamám spanyol) Éppen nézegettem egyik utcazenés mappámat amiben találtam egy illetőt aki speciel spanyol volt és feldolgozásokat játszott egy acousticus bandával. Az énekes meglehetősen hasonlított erre a fazonra, így hát barátnőmet megkértem küldje el neki a videót. Az illető elmesélte, hogy ő az és, hogy álnéven fut az interneten mert nem bízik a netes kapcoslatokban, de amikor meglátta egy oldalon a barátnőmet, nem bírta ki, hogy ne írjon neki. Persze nem szerelmesek, hanem tényle gnagyon jó barátok lettek. Amúgy nem ilyen híres együttesről van szó, tipikus fesztivál zenekar, de voltka már rádióban is többször ha jól tudom. A hapsinak lett egy komol barátnője, barátnőm meg férjhez ment. :)


Szóval a kérdésem az,hogy lehetséges ez? Nekem annyira tündérmeseszerű ha valaikel ilyen jó barátságot tudsz kötni interneten. Persze én is álmodoztam róla, hogy Jessie J-el mehetek egyszer vásárolni haha :D

De tényleg most már nem tartom kizártnak, hogy vannak iylen emberek akik álneven futnak és kitudja lehet most is ott ülsz a gép előtt valakivel chatelsz és kiderűl, hogy valami színész vagy zenész nem pont a leghíresebje de egy elismert ember.


2014. dec. 28. 23:11
 1/2 anonim válasza:
Szerintem simán lehet hogy álnéven ráír valakire mert hat ha az eredeti nevet használná akkor máshogy viselkednének vele. (Enis megyek veletek vásárolni :DD)
2015. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Haha :D Köszi a választ. Amúgy szerintem is elképzelhető.
2015. jan. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!