Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem adják le a magyar...

Miért nem adják le a magyar rádiók (pl. Class FM) Conchita Wurst dalait?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 13:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem azért, mert egyáltalán nem nagy szám. Ha nem lenne szakálla, egy lenne a sok közül, így viszont egy a SOKK közül.. :P Egyébként leszbikus körökben sem csípik, személy szerint visszataszítónak tartom. - igen, leszbi vagyok - bár ezt így éteren keresztül senki sem tudja, igaz-e vagy sem... no mindegy, kérdezzetek meg bármilyen leszbit, tuti nem szereti a szakállas nőket!

A párommal abszolút toleránsak vagyunk, de ez a látvány eléggé visszataszító nekünk. Nem hiszem el, hogy nem tud naponta 2x borotválkozni, hogy ne legyen szakálla! :P Vagy ha ilyen nagy sztár lett, most már van elég pénze egy fullos, lézeres, végleges szőrtelenítésre - DE valószínűleg nem fogja megtenni, mert a szakálla nélkül egy senki lenne...

2015. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit akartam írni mint az előttem író, a szakáll neki olyan, mint Fekete Pákó akcentusa vagy Miley Cyrus seggrázása.
2015. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert nem egy tipikus rádiós szám
2015. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!