Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek baj, ha túlságosan...

Szerintetek baj, ha túlságosan oda vagyok Harry Styles-ert? :o

Figyelt kérdés
Neha furanak erzem magam, mert tulsagosan is szeretem őt, pedig ő egy hires ember... Nem csak a kulseje miatt imadom, hanem azert mert olyan kedves, joszivu, edes a gyerekekkel...stb. Olyanokat erzek iranta, amik engem is megijesztenek. A hangja egyszeruen megorjit. Mindenhogy szeretem, sot meg ez a hosszu haja is nagyon tetszik. Elegem van azokbol akik bantani merik, mindig veszekszem veluk... (Egyszer a baratnommel is osszekaptunk ezen) Szoval furcsa dolgokat valt ki belolem es nem tudom hogy ez baj-e... Mondjuk en jol erzem igy magam... Jobban mint eddig:) Boldogga tesz. Megis tudom hogy soha nem beszelhetek vele ugy mint masokkal(pl.mint egy barattal), Nem erhetek hozza es csak ez szomorit el.

2014. dec. 21. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez amolyan plátói szerelem a részedről. Nem is érte vagy oda, hanem azért a személyért, akit te elképzelsz a külseje mögé, hiszen valójában nem ismered (személyesen). Ez az "elképzelt Harry Styles" pedig tökéletes. De nem baj, hogy most odavagy érte. Valószínűleg el fog múlni idővel :)

Csak arra figyelj oda, hogy ez ne menjen a valós kapcsolataid rovására.

2014. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ez van már vagy fél éve :) Imádom hallgatni a hangját és nézegetni a képeket róla. Szerintem egy jó ember, de sajnálom őt, hogy a média meg az utálók megváltoztatják, és melegnek nézik, pedig valójában szerintem pont ő az, aki a legjobban szereti és tiszteli a nőket :) És olyan szép arca van, nekem a régi énje is, meg a mostani is nagyon tetszik :D
2015. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem aggódnék (látom régi, ha már elmúlt oda se figyelj arra amit írok) habár nem láthatok beléd és nem tudhatom, mi zajlik le benned, azt hiszem én is valami hasonlót érzek. Imádom őt. Lehet hogy csak plátói, lehet, hogy tényleg igazi, még ha nem is ismered őt személyesen, mindenesetre szereted. Ha ez nem megy a valós emberi kapcsolataid rovására, mindezek mellett képes vagy normális párkapcsolatokat és barátságokat kötni, szerintem egyáltalán nem baj, ha így érzel. :)
2015. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!