Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a mostani VV...

Szerintetek a mostani VV Lacija mennyire szexis férfi? Mennyire jóképű?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 01:03
 1/6 anonim válasza:
6%

Ez most a 7.

Sokan nézik!

Szerintem jó pasi, szexi és kezdi egyre inkább mutatni az emberei oldalát is! Sokkal emberibb mint a műmájerkedő denisz! Lacin látszik hogy attól hogy jól néz ki, meg attól hogy nem egy zseni még vannak komoly érzései!

2014. dec. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
26%

Nem azért,mert nézném,de szánalmas,amikor egy tévéműsorral kapcsolatos kérdésre csak azért válaszol valaki,mert közléskényszere van és tudatni akarja,hogy nem nézi,vagy épp azt,hogy a "Tévé szenny,a média mossa az agyat,nekem nincs is,de utálom ami benne van".

A tudományok témakörbe is mentek,hogy "Én ezt nem tudom kiszámolni,nem tudom mit jelent",vagy csak a tévével kapcsolatban válaszolja mindenki azt,hogy lényegében véve nem tud rá válaszolni,csak muszáj írnia?

És most jöjjön a néma,de %-ban látványos reakció,amiért ez fájó pont valahol nektek :)

2014. dec. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azt kellene már végre megértenie mind a médiának, mind a hasonló műsorokat kedvelőknek, hogy az ilyen műsorok nem képviselnek értéket, nem vagy negatívan járulnak hozzá az ember érzelmi intelligenciájához. ezek a műsorok nem azért készültek mert az emberek igénylik, hanem létrehozták, hogy az emberek igényeljék. Azt viszont örömmel látom, hogy egyre kevesebb fiatal van aki nézi, pozitívan értékeli ezt a műsort, mert ez azt jelenti, hogy számukra más dolgok értékesebbek.
2014. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tegnap beleneztem egybe, nem lehet vegignezni. A bena alakitasoknal mar csak VV Eva musorvezetese idegesitobb.

A reklam az megy, de szornyu cuccokat aggatnak rajuk.


Egyik figura rosszabb a masiknal.

A Dori egy exprosti.

A Maci (Jezusom h lehet ilyen becenevvel nyomulni) tipikus perverz dagadt ficko... ha zavarja fogyjon le. Allandoan hozzaer valakihez, szeretetehes, de engem tuti kiverne tole a viz.

A fiuk nekem mind egyforma a Danit meg birtam jegyezni a fura feje miatt, meg egesz jol visszavagott annak a csajnak. De mind tok hasonlo.

A Reni? irritalo. 20 perc alatt kikeszitett, szarkasztikus, de xar a logikaja, kicsinalnam egy vitaban a csajt az tuti.

A Fanni? az valami lotyo?

A tobbi fiu nevet nem tudom.

De azt neztem, hogy nekem egyik se jonne be, szoval szivas bezarva lenni abban a trutymo helyre.


Ja, azt vettem meg eszre, hogy szegenyesebb is lett a berendezes.

2014. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Ádám jobb választás, Laci jól néz ki, de ha őt kéne néznem egész nap akkor idegesítene a félig lehunyt szemével és azok a fogak, nem értem, h miért nem csináltatta meg, ha 100 ezreket költ tetkóra akkor belefért volna egy fogszabályzó. Eléggé flegma is szóval ő az akit megnézek a plázában és megyek tovább a moziba. Ádám szerintem jobban néz ki, természetesebben vagy hogy is mondjam. Kedvesebb is szerényebb is, szóval ő a tuti.

(Mondjuk szerintem tuti, h az összes roma csajnak bejön, és nevezzetek rasszistának, de ezt gondolom)

2014. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
Érdekes,hogy pont azoknak a hozzászólásai lettek törölve,akik a leginkább pontoztak és a többieké meg nem. Vicces az élet néha :)
2014. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!