Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti se tartjátok valódi sztárok...

Ti se tartjátok valódi sztároknak a magyarországi sztárokat?

Figyelt kérdés
Úgyértem elég rájuk nézni és látszik, hogy eladható, tehetségtelen, buta és beképzelt emberek, akik semmire nem vitték volna az életben ha a média nem kapja fel őket. A legnagyobb teljesítmén(márha ezt annak lehet nevezni) amit elértek az életükben az, hogy szerepeltek vagy netán megnyerték a valóvilágot. Az értékrend amit képviselnek az a tipikus társadalom szennye álltal képviselt dolgok, mint pl dugjál egész nap, piálj, cigizz, drogozz, nézz le mindenkit, élj a mának, swag, yolo. Max 1 évig vannak a köztudatban addig ő a "legnagyobb sztár", minden kis tini csaj odáig van érte, utánna megy a süllyesztőbe és mindenki elfelejti.
2014. dec. 7. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy minden "sztár" ezzel vitte volna sokra. Az megint más kérdés, kiket nyomatnak éjjel-nappal.
2014. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze nem mindegyikre értem, vannak tehetséges magyar sztárok, de ők régebben élték a fénykorukat, azokról beszélek akiket most mutogatnak a tv-ben
2014. dec. 7. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Lukács Laci hatalmas sztár.

Hosszú Katinka hatalmas sztár.

Nagy Fecó hatalmas sztár.

Ungvári Miklós hatalmas sztár!

Lovasi András, Nagy Ervin, Figula Mihály, Scherer Péter, Haumann Péter, Molnár Piroska, Törőcsik Mari, Gáti Oszkár, Kulka János, Egerszegi Krisztina, Gereveich Aladár, Benedek Tibor, az egész vízilabda női és férfi válogatott jelen és volt tagjai, .... soroljam még?


Nem véletlenül a celebekre gondolsz?

2014. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen a celebekre gondolok
2014. dec. 7. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
én sem tartom őket "star"nak
2014. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!