Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A One Direction meddig lesz...

A One Direction meddig lesz "együtt"?

Figyelt kérdés
2018-ben ugye még fognak koncertezni? Akkor leszek 18 éves, és most a szüleim nem engednek állóhelyre, mert idézem : "Összenyom a sok hülye tini p*csa". Azt mondták 18 éves korom után azt csinálok amit akarok.. Már a pénzem is meg lenne rá, de még várnom kell 3 évet és ugye 1 hónapot.. Meddig szól a szerződésük?
2014. dec. 2. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2018-ra már elég valószínű, hogy feloszlanak. Túl öregek lesznek már a tinilányokhoz, nem hoznak majd sok pénzt a konyhára.
2014. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a szüleiddel. Főleg a "sok hülye tini p*csa" résszel.

Ha meg még 18 évesen is ezekhez a nyáltengerben dagonyázó, futószalagon gyártott sablonfiúcskákhoz fogsz vonzódni, akkor majd fogadd őszinte gratulációmat a fejletlenségedhez.

Remélem 2018-ra értékesebb zenészekért, és minőségibb zenéért lesznek majd oda a fiatalok. Á, kit áltatok, ilyen nem lesz...


16/L

2014. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk. Persze hogy együtt lesznek :)
2014. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a választ! :)

2. Tudod, abba a "sok hülye tini p*csa" közé én is beletartozok.

3. Nagyon remélem :))

2014. dec. 5. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mondod?! :D Még szép, hogy beletartozol!

Kedves utolsó válaszoló, kit akarsz becsapni? Mert a kérdezőt, és magadat már sikerült...

Elárulom, nincs rá garancia, hogy együtt lesznek. Lehet, de nem biztos. Meg kéne tanulnod, hogy az életben semmi sem biztos.

2014. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves második (bocs, ha rosszul emlékszem, de mindegy, rá fogtok jönni, kinek írom). Én nem értek egyet veled. Az egy dolog, hogy a szülei féltik a tömegtől, de egyrészt nem kéne így beszélniük a lányukkal, másrészt ha más zenét hallgatna, akkor ott nem nyomná össze a tömeg? Én nem hallgatok ilyen zenéket, rock zenét szeretek, de kezd zavarni, hogy az emberek kioktatják egymást a zenestílusukról. Engem kiengedtek külföldre 15 évesen Bon Jovi koncertre, de ott voltak velem a szüleim is. Kérdező, kérdezd meg a szüleidet, hogy arra nincs- lehetőség, hogy veled tartsanak, vagy hogy valami olyan emberrel menj, akiben ők megbíznak. Azt nem tudhatjuk, együtt lesznek-e még. Végül is a Tokio Hotelre is mindenki azt hitte, hogy majd feloszlanak, vagy a Backstreet Boys is marha sokáig bírta. Az tippem szerint amúgy a 1D úgy fog járni, mint a Take That, hogy majd az egyik tag egyedül fog énekelni.

Szerintem reménykedni lehet, de próbálj beszélni a szüleiddel.

2015. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!