Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Big Time Rush fiú banda jó :D?

A Big Time Rush fiú banda jó :D?

Figyelt kérdés
Szerinted jó? Szerintem nagyon!!! Imádoooooooooooom őket!! Főleg Kendall-t!! Neked mi a véleményed?
2014. nov. 1. 13:35
 1/5 Quasar07 ***** válasza:
Nem bírom a nyálas fiú bandákat. Legalább zenélnének, de mindegyik csak 'énekel'. Hangszeren még egyiket sem láttam játszani.. mellesleg nem helyesek. És a BTR már feloszlott.
2014. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem oszlott fel.Szerintem nagyon jók.Itt egy blog rolluk: [link]
2014. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. ez a jo link: [link]
2014. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A "jó", és a "kedvelt" kifejezéseket nem szabad összekeverni.

Jó=minőségi, értékes

Kedvelt=menő, felkapott, ismert.


A jó nem minden esetben kedvelt, de a kedvelt sem minden esetben jó. Na, a Big Time Rushra az utóbbi vonatkozik.

Megértem, hogy most nagyon imádod őket, meg beléjük vagy zúgva, meg minden, de majd kinövöd, ne aggódj.

2014. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1. Válaszoló. Nem szeretnék kötekedni, de Kendall pl játszik dobon, zongorán és gitáron is, továbbá James ugyanez😊 amúgy én is nagyon szeretem őket, többek között azért is, mert élőben is jó hangjuk van❤️
2019. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!