Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehet azért hallgatni...

Hogyan lehet azért hallgatni zenészeket, mert jól néznek ki?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani, biztos van, aki nem így van vele, de sok lány annak a zenéjét hallgatja, aki külsőleg tetszik neki. Mondhatnátok, hogy ne törődjek vele, csak azért bosszant, mert amikor én azt állítom magamról, hogy velem nem így van, akkor nem akarják elhinni, azt hiszik, letagadom.
2014. okt. 29. 16:23
 1/8 A kérdező kommentje:
És nem arról van szó, hogy valaki úgy mellesleg vonzónak találja az adott zenészt. Hanem hogy láttam már olyan szituációt, ahol egy lány egy újságban kinézte X énekest, jaj de cuki, ezért rákeresett, milyen zenét játszik, és elkezdte azt hallgatni.
2014. okt. 29. 16:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt elég nehéz meghatározni, ez is olyasmi mint a "divat fan"-ság (pl. van egy garage pulcsim hűű most menő vagyok :D, vagy hűű ezt sokan hallgatják akkor már én is, de egy számot nem ismerek az előadótól XD :DD)

egyébként énsem értem az egészet... pl dzsáásztíín bííbőőrt :D is a csajok nem hiszem a "zenéje" miatt hallgatják sokan...

bocsi, hogy nem válaszoltam

2014. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudok olyat, aki lány, és Justin Biebert a zenéje miatt hallgatja. Olyan is van biztos, hogy valaki X énekest a külseje miatt kezdi hallgatni, de aztán tényleg megszereti a zenéjét, mert pont olyan stílusú dalai vannak, ami neki tetszik. De azt nem hiszem, hogy ez ilyen divat dolog lenne, és közben nem is igazán hallgatnák. Épp az lep meg, hogy tényleg hallgatják ezeket a zenekarokat/énekeseket, pedig a külsejük alapján "találták" őket, nem úgy, hogy hallották egy dalát valahol. És mégis képesek csak azt hallgatni. (Hallottam olyan lányról, aki kizárólag egy bizonyos előadót hallgat, soha senki mást, de a kinézete miatt szerette meg az illetőt.)
2014. okt. 29. 20:00
 4/8 szaanddraa válasza:

Engem szintén nagyon szokott zavarni az ilyen...

Én például nagy rajongója vagyon a 1D-nek, és amikor jönnek az olyan lányok (jobb esetben), hogy "awhh olyan jó néz ki, most már én leszek a legnagyobb directioner.." ezektől egyszerűen agybajt kapok. Az ilyenek szerintem abszolút nem a dalok szövegei miatt hallgatják, vagy mert, maga a szám tetszik nekik, hanem mert éppen ez a "trend"...

Én személy szerint lesz*rom, hogy mi éppen a 'menő', én sem azért halgatom a srácokat, mivel 'baromi helyesek'.

2014. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan csajokat én is akik 1D hallgatnak és nem a zenéjük miatt mert még a magyart is törik nem, hogy még angolul értsenek :DDDDD XD

2. voltam

2014. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

haha, meg amikor ide jönnek az olyan kérdések, hogy valaki lenne olyan kedves, és lefordítanák, amit ebben a videóban nyilatkoznak? :D ilyenkor is felmerül, hogy várjál már, honnan tudod, miről énekelnek akkor? :D


amúgy igen, szerintem is bosszantó, főként mert ez kihat az átlag társadalomra is. kialakul egy kép mindenkiben, hogy hogyan néz ki egy "jófej" ember, és ő lesz a népszerű, aki meg úgy van vele, hogy nem áll be a sorba, el van nyomva, meg persze rengeteg gyenge ember van, aki beáll :D van egy srác, figyeljétek meg. a 2 kép között durván egy fél év telt el:

1. [link]


2. [link]


nyilván szerencsétlen gyereket az előző kinézetével nem tartották elég népszerűnek, úgyhogy felnyalta a haját, elkezdte használni az ask.fm-et, meg úgy viselkedni, mint valami nagy arc, közbe belül ugyanaz a senki :D vicc...xd

a legjobbat meg nem is tudjátok, de inkább megtartom magamnak, lényeg, hogy nagyon buta...xd

2014. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
OMG! sírok kedves előző :DDDDD XD, ez már szánalmas...
2014. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sok válasz érkezett, köszi. Várok még továbbiakat.

Abban nem vagyok biztos, hogy ez a kép nem ütközik személyiségi jogokba... de értem, mit akartál mutatni.


Engem az sem zavar, ha valaki nem érti, miről énekel az adott banda, és szeretné, hogy lefordítsák neki. Mondom ezt úgy, hogy számomra nagyon fontos a dalszöveg, és 3 nyelven beszélek. Van akit egyszerűen a zene érdekel, nem a dalszöveg. Engem érdekel a dalszöveg, de nem kell, hogy mindenkit érdekeljen, viszont kinézet alapján választani hülyeség szerintem.


Ráadásul azt veszem észre, hogy ez nem csak tinikre igaz. Én sosem csináltam ezt, 10 évesen se, aki meg akkor ezt csinálta, most is ezt csinálja, később is ezt fogja. 30 éves felnőtt emberek is vannak, akik ezt csinálják idősebb, vagy korukbeli hírességekkel. Elég gáz...

2014. okt. 31. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!