Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A hírességeket miért nem...

A hírességeket miért nem büntetik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy pl. Wiz Khalifa klippjeiben,vagy kamera előtt,bárhol füvezik,akkor őt és több rappert miért nem büntetik,ha a marihuána fogyasztás (és terjesztés) tilos?

2014. okt. 18. 10:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Mert a kamera nem tud mintát venni, ezért nincs konkrét bizonyíték arra, hogy a színész csak színészkedik mikor füvescigit szív, vagy valóban füves cigit szív... Ilyen közvetett bizonyítékra, hogy "olyan mintha füvescigit szívna", még senkit se ítélnek el amerikában...
2014. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
nagyon gyerek vagy ha azt hiszed hogy egy hivatalos videó klipbe elkezdi szívogatni a joint-ot ,nem hinném hogy egy több ezer dolláros videó klipbe az lenne a legnagyobb kihívás hogy füves cigit imitáljanak
2014. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, plusz szerintem van orvosi papírja, amivel legálisan szívhat.
2014. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
93%
A masodik mekkora egy beteg xďddddd rendesen halomba all a fu az asztalo biztos csak oda van szerkesztve nem? Xdxdhahaha
2014. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
4. miért,szerinted nem lehetséges szerkeszteni?:)
2014. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

*marihuánafogyasztás, egybe (bocs, nem bírtam ki, tudom, idegesítő)


Szerintem az eddigi válaszolóknak csak részben van igazuk. Nem láttam a klipet, de elhiszem, amit ők állítanak, hogy biztos nem igazi marihuána van benne. De közben meg azt hiszem, nem is ez a lényeg. Tök mindegy, hogy a kérdező milyen példát hoz fel, valóban érdekes kérdés, hogy egyes bűntettek elkövetéséért miért nem büntetik őket. Egyes rocksztárokról mindenki tudja, hogy az egész életüket szétdrogozták, vagy akár másoknak is problémát okoztak (ittas vezetés, verekedés, köz elleni kihágások), mégis vígan vannak.

2014. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor isten ments hogy én bárkit megalázzak, de az a fű igazi. Egy, van több állam, ország, ahol a fű LEGÁLIS.

Kettő, látszanak rajta a mellékhatások, és wiz khalifa több videójában is betép, pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=Nxl41KBR0zI

Aki erre azt mondja hogy nem igazi az szerintem még életében nem látott, nem próbálta a füvet.

2014. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó előtti vagyok, és szerintem továbbra sem ez a kérdés lényege, hogy konkrétan ebben a klipben mi van.
2014. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ak27 válasza:
az fű ti nyomorékok , hogy lehetne odaszerkeszteni , nem tudod hogy hogy néz ki a fű , ők igazit szívnak !!!
2015. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt mindenki a lényegről beszél. :)
2015. jan. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!