Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az az AURELIO?

Ki az az AURELIO?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban szültem, azóta 3x volt időm és energiám, na meg kedvem bekapcsolni a TV-t. A Celeb vagyok ments ki innenben szerepel.
2014. okt. 16. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
tavaly augusztus ota 3x néztél tévét?!!!!!a valo világot ő nyerte meg legutobb amugy,egy kretén
2014. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ValóVilág 6 győztese: [link]
2014. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi az infot! Hát kb. ennyire volt időm stb,...nehéz év volt. Most kezdtem újra többször, de ezek szerint nem sok mindenről maradtam le.
2014. okt. 16. 21:46
 4/18 A kérdező kommentje:
Es Angela ki? :-)
2014. okt. 16. 22:57
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről sem maradtál le. Egy magát olasznak mondó, segghülye, nagypofájú cigánygyerek.
2014. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
52%
a szerelmem <3
2014. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább maradj ennél a tévénézési gyakoriságnál, meglátod, jót tesz!

Arról, hogy „miről marad le” az ember, ha nem néz tévét, azt gondolom, hogy nekem kb. 15 éve nincs tévém, és kb. 5 éve valahol, ahol voltam, ment a Barátok közt – és egyáltalán nem fogott el az érzés, hogy „jaj, most lemaradtam 10 évnyi epizódról”, pont ugyanaz történt benne, mint évekkel azelőtt, tán néhány szereplő lecserélődött, de a rettentően velős mondatok szempontjából édes mindegy, hogy melyik lecsúszott színész(nő) mondja ki a száján. Jó, sosem voltam sorozat- vagy celebfüggő, a lényeg az, hogy mivel semmilyen mélyebb mondanivalójuk ezeknek a műsoroknak, embereknek a tévében, tökéletesen lehet élni nélkülük (sőt :)). Ha csak időnként látsz bele a „sztárvilágba” annak megvan az a pozitívuma is, hogy csak azokat fogod ismerni, akik nem tűnnek el egy év után – és talán valamihez értenek is, nem azért celebek, mert hótsötétek, és munka nélkül kívánnak megélni.

Ha pedig gyereked van, akkor még jobb, hogy nem néztek tévét, nem kell szerencsétlent erre szoktatni.

2014. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
25%

Aurélio nem cigány, ha nem olasz félig pedig magyar.

az apja nem is beszél magyarul csak olaszul...

2014. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De cigány, kedves utsó te meg egy 3,14csa vagy.
2014. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Angéla transzvesztita, férfiből lett nő. Ettől függetlenül ezerszer szimpatikusabb volt, mint ez a két lusta kretén, Gáspár Laci és a magamutogató szexmániás és nagyon primitiv Aurelio.
2014. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!