Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meg van valakinek Veres Robi...

Meg van valakinek Veres Robi (MCDC) msn címe?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne oltsatok le,hogy úgysem vesz fel,meg nincs is ideje ilyenekre-_-""
2010. jan. 23. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg, de nem adom meg, mert nekem a haverom és azért van meg, de valószínűleg téged meg nem ismer szóval... Remélem érted, hogy ne is álmodj róla, hogy megkapod bárkitől is...
2010. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"Lehetőleg ne oltsatok le,hogy úgysem vesz fel,meg nincs is ideje ilyenekre-_-""


Ezt már az elején leírtam...Tudsz olvasni?Egyébként köszi a választ.

2010. jan. 26. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Megvan,de nem adom ki.Ne haragudj!!!
2010. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl sokat akarsz, az utolsó meg kamuzik, te meg elhitted.
2010. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki h nem egyezik-e vmelyik emailcímével. Vagy írj neki iwiwen vagy emailen,levelezz vele, légy ott minden koncerten, hívd meg egy italra koncert után,és ha megismer ő is téged,akkor lehet h felveheted.
2010. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az e-mail címe mi?
2010. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! nem akarok oltani. Nekem éppenséggel megvan az msn címe, de nem szeretném kiadni. a helyében neked sem tetszene ha mindenféle idegen venne fel msn-re és szerintem ezt te is megérted. sjnálom, nekem is vannak olyan sztárok, akiknek tényléeg szeretném tudni az msn címét, de közben azt is tudom, h ezzel nem mennék sokra. úgyhogy inkább hagyom. tedd te is ezt...
2010. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!