Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alföldi Róbert és Tóth Gabi?

Alföldi Róbert és Tóth Gabi?

Figyelt kérdés
Az x faktort nézve tűnődtem el azon, hogy a Robi és a Gabi között talán több lehet mint baratság, elképzelhető hogy vonzódnak egymáshoz. Ahogy hívják egymást, Robika, Gabikám, és az interjúk, hogy együtt esznek a Gabi mamájánál és hogy annyira jól összemelegedtek, hogy még a végén lehet hogy szétültetik őket. Ti mit gondoltok erről? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 25. 11:13
1 2
 1/11 NorahJones válasza:
55%
Robi meleg, tehát teljesen kizárt bárminemű vonzalom a lelkin kívül. Színjátékot látsz- Robi művészember, Tóth Gabi egy szimpla celeb, akinek MINDEGY, mit írnak róla, csak írjanak. Megélhetési celeb, tehetségtelen tucatáru.
2014. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Robi biszex, több évig élt együtt nővel, ahogy férfival is. Tehát ebben az eseten a vonzodas meg lehet. De elképzelhető valóban, hogy ez csak valami erős baráti szeretet. Köszönöm a választ! :)
2014. aug. 25. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha együttlennének nem döbbennék meg túlságosan de azért mégis.. de szerintem semmi nincs köztük csak barátság... mi is van h néha becézgetjük egymást de nem vagyunk eggyütt szval ez nem jelent semmit :D az meg h régen élt eggyütt nővel nem jelenti h nem "melegedett be" teljesen. De ez az ő magánélete szépek lennének eggyütt :D meg Gabi néha szinte már nyomult ;) és még annyit h Gabival mindig van valami ami miatt újságba kerür de azt h tehetségtelen na azt nem lehet mondani...
2014. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NorahJones válasza:
Kulka is együtt élt anno a Lang Györgyivel...
2014. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem Alföldi IQ szintje erősen leépülne, ha a Tóth Gabival kezdene....
2014. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg már akkor leépült,mikor belépett az Rtl székházába..Megjátsszák magukat.Alföldi szinész,nem is akármilyen,valószínű a tavalyi válogató óta megjátssza magát.Tóth Gabinak meg mindegy,csak címlapon legyen.Egyébként ha Alföldi teljesen meleg,akkor Szikora is.
2014. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti: 10 perce itt röhögök a hozzászólásodon! Hatalmas :D


Szerintem semmi közük nincs egymáshoz. Alföldiegy intelligens művészember, amig Gabi -hogy is mondjam- nem egy IQ bajnok.

De a melegek elég közvetlenek, nekem is van egy ismerősöm akivel kb szinte ugyanolyan a kapcsolatom mint Gabinak és Robinak. Nem kell ebbe többet belelátni, mint ami valójában.

2014. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gabinak nyilván bejön Alföldi, de megértem, mert nekem is tetszik. :D elhiszem, hogy jóban vannak, de értelmesebb embernek tartom annál Robit, hogy egy Tóth Gabi féle nővel kezdjen.. Tényleg szép, de ez minden pozitív, amit el tudok róla mondani, úgyhogy, ha a művészúr megis a szebbik nemmel létesítene párkapcsolatot, valószínűleg nem választana ennyire mellé. Baromira nincsenek egy "súlycsoportban" , sem emberileg, sem máshogyan. 18 l
2014. nov. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tóth Gabinak ki nem jön be, őszintén? :D Aki kicsit is jól nézz ki és farok van a lábai között, arra már nedvesedik a bugyija és elfolyik az asztal alá konkrétan.... iszonyat gáz volt nézni - ameddig néztem, mert néztem egy darabig, töredelmesen bevallom - hogy úgy viselkedik, mint egy tüzelő szuka.
2014. nov. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Robi tudjuk milyen... Gabi pedig szerintem csak barátságot akar kovácsolni maguk között. Bár az előttem hozzászólónak igaza van. Gabinak több ..... fogott már, mint kilincset. De nem hiszem, hogy pont Robira akarna rá mászni, sokkal inkább mászott volna valamelyik srác farkára. Néha azon gondolkozom, hogy tényleg ilyen, vagy csak ennyire megjátsza magát...?
2015. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!