Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Lewis Hamiltonró...

Mit gondoltok Lewis Hamiltonról a Mercedes Forma-1-es pilótájáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire top pilóta?Mindenkinek az elképzelésére véleményére vagyok kíváncsi.Nagy Lewis fan vagyok 2007 óta.Nekem is van róla véleményem de másoké is érdekelne.Előre is köszönöm.

2014. aug. 23. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Először szimpatikus volt, mert úgy kezdett, h totál nem érdekelte, h kik az ellenfelek, majdnem le is iskolázott mindenkit.

Aztán jött az a jól megszokott rasszistázás és le is írtam.

Szánalmas, de nagyon.

2014. aug. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

James Haunt???? :D


Magasról lesz_rom a forma-1-et, de az ő nevét még én is le tudom írni helyesen. :)

2014. aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs a hibaert.17 vagyok es a regiek nevenek irasaval nem vagyok tisztaban.
2014. aug. 23. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is Hamilton rajongó vagyok, remélem sikerül neki a vb cím.

Nekem nagyon szimpatikus és nagyon sok szakértő is iszonyat gyorsnak és tehetségesnek tartja. 2007-be szinte berobbant az F1-be 1 ponttal lemaradva a vb címről Alonsót is megelőzve (109-109 pontjuk volt, de Hamilton volt előrébb) Majd 2008-ban már nyert is, ez azért nem semmi teljesítmény.

A baj vele sokszor az hogy sok dologra figyel, nem mindig koncentrál teljes mértékben az F1-re, kutyák, tetoválások, éneklés, Nicole. Ami egyébként nem is lenne gond ha ez nem befolyásolná az eredményeit, amikor a magánéletében nincs jól akkor a pályán sem megy neki. Én a mostani mezőnyben a 2.legjobbnak tartom, nálam Alonso megelőzi épp az előbb leírtak miatt nem minden a tehetség, Alonso hihetetlenül összetett pilóta, pedig Hamilton megmutatta ellene 2007-ben, nagyjából egy szinten lehetnek ha Hamilton ott lenne fejben.

2014. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igy gondolom en is
2014. aug. 23. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
kedves első: milyen rasszistázásra gondolsz?
2014. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudok semmilyen rasszizmusos dologról! :D


Számomra továbbra sem szimpatikus, ám jót tesz a Forma1 -nek a jelenléte. A magánélete hatással van a vezetésére, több balesetet indukált, mikor "rosszban" volt a Nicole -al, s igen csak megcsavarta a sorrendet, mikor az utolsó körben a falnak csapta annó a McLarent.


Jó pilóta meg minden, ám Alonso -tól jelenleg nincs jobb pilóta az élmezőnyben :) Ezt az elmúlt évek során, különösen 2012 -ben igencsak bizonyítani tudta. Remélem kap a segge alá egy normális autót jövőre :D

2014. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!