Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Itt tudja valaki értékelni az...

Puszti laura kérdése:

Itt tudja valaki értékelni az együtteseket?

Figyelt kérdés
Ismeri itt valaki a big time rush fiubandat?Aki szereti a big time rush-t irjon i betut aki nem az irjon n betut!!! Ismeri itt valaki a one direction fiubandat?Aki szereti a one direction-t irjon i betut aki nem az irjon n betut!!! AKI NEM ISMERI EGGYIKET SEM IRJA BE A YOUTUBE-BA:BIG TIME RUSH VS ONE DIRECTION dontsetek nos?
2014. aug. 21. 19:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Vagy kamu a kérdés. A kérdező már azért mindennek a netovábbja, szerintem csak megjátssza :D
2014. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Én személyesen ismerek ugyan ilyen embereket. Egy lány ismerősöm olyan parfümöt használt, amitől neki hányingere volt, de magára fujta, mert drága, márkás parfüm volt.
2014. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Akkor az én általam alulmúlhatatlan divatmajomnak vélt volt osztálytársaim semmik a kérdezőhöz, meg a te ismerősödhöz képest!
2014. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sajnos ilyen világban élünk a lósz*art is megveszik, ha a tv reklámozza. És meg is eszik, ha a Szulák Andi szerint jót tesz az emésztésnek.
2014. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
Én a 5 Seconds Of Summert bírom!! Még sok más rock eggyüttest bírok (Green Day, Linkin Park, Paramore)!! Nem csak ez a kettő létezik, szóval próbálj ki vmi mást is. Talán kellemeset csalódz. Mondjuk, az izlés kortól is függ.
2014. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Mert az a kettő rock?!?!?!?!?!?!?!?!?!??

A metallica, pearl jam, nirvana az rock. A vonagló vinnyogó tinifiúkák az nem.

2014. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
A vandireksönre, meg a bigtájmráshra senki nem mondta, hogy rock...asszem...de ha mégis, akkor az agyhullámaimmal kitekerem a nyakát!
2014. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:

lpatrikl

Én nem rájuk mondtam, hogy rock banda!!! Még csak az kéne!! Ők meg sem közelítik a Nirvanát v a Metallicát!! Bocs, ha az írásomból így jött le.

2014. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Akkor én értelmeztem félre. Egy pillanatra megállt bennem az ütő, elkezdtem átértékelni az életem, mert ha ezek rockbandák, akkor minden amit eddig hittem hazugság :)
2014. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
mindannyian hujek vagytok
2014. aug. 23. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!