Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Violetta mikor indul koncert...

Violetta mikor indul koncert turnéra? Valaki el tudná linkelni vagy le tudná irni hol lesznek koncertei?

Figyelt kérdés
Fontos lenne!! Szeretném egyszer élőben is hallani énekelni!! valaki el tudja linkelni?

#2014 #Olaszország #2015 #Róma #violetta koncert tuné
2014. aug. 17. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyám, hány éves vagy? 5?
2014. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Ellinkelni? Belinkelni, vagy maximum átlinkelni. Ellinkelni...tejóég...

Egyébként nem nagy a valószínűsége, hogy élőben fogod hallani "énekelni"...a koncerten csak ugyanazt a stúdiófelvételt hallgathatod majd, ami megtalálsz a Youtubeon is.

2014. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
14:35 jól mondja...Minden szám playback-ről megy, könyörgöm ki tudna ilyen tisztán énekelni ilyen durva koreográfia mellett? :D
2014. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Főleg ki tudna úgy tisztán énekelni, hogy közben táncol a színpadon, és még a lélegzetét sem hallod...
2014. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hopppaaaaaaaaa mit talaltam benne vagyunk a turneban vagyis Budapest benne van itt a kep a negyediket nezzetek meg ott van h budapeeeest es semmi fotoshop!!! Igeeeennn lesz itt is nemerdekel elmegyek barmennyibe is kerul itt a link [link] masoljatok be
2014. szept. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos nektek látni, ahogy playbackelnek?
2014. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Playbackel?

hol élsz?

https://www.youtube.com/watch?v=xZ7VM0IxHg4 akkor ajálom neki

2015. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tánc közben nem hiszem, hogy élőben énekel. Amúgy ez a zene, ami alatta van szinte semmi, alig kell túlénekelni.
2015. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy aszád te ki mernél állni ennyire ember elé mint ők?!! Mi értele lenne a playblacnek?? Messziről könnyú magyarázzni ;)
2015. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem nekem kell kiállni, én nem vagyok előadó, nem magamhoz, vagy más átlagemberhez, hanem a jobb előadókhoz hasonlítom a Violettát.
2015. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!