Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kpopperek (es masok is) most...

Kpopperek (es masok is) most akkor szornyu vagyok es nem igazi rajongo?

Figyelt kérdés

Pesten volt Teen Top koncert, nem mehettem a szuleim nem vittek el, massal meg nem engedtek(4ora kocsi utra lakunk Pesttol) MBLAQ koncertre se mehetek, es valoszinu VIXX koncertre sem engednek el. Pedig en probalkoztam mindennel! De azt mondjak hogy tul messze van, es a jegy is draga, mert anyanak be kell velem jonni, es 2 jegy meg minimum 30ezer.

Olyan rosszul erzem ezert magam mert nem tudok elmenni es tamogatni a fiukat.


2014. aug. 7. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Csak állóhelyek

Normal belépő: 65€ (kb. 20.500 Ft)

Korai bejutás: 89€ (kb. 28.000 Ft)

Meet & Greet: 110€ (kb. 37.000 Ft)

Meet & Greet + Korai bejutás: 139€ (kb. 44.000 Ft)

Ez sajnos tul draga tekintve hogy 2 jegyet kell venni minimum. De lehet 3at mert a noverem is jonni akarna.

Ez a vix koncert jegyarak.

2014. aug. 7. 20:20
 2/7 A kérdező kommentje:
VIXX*
2014. aug. 7. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig anyukával koncertre menni a legmenőbb dolog a világon!


Te nem azért vagy szörnyű, mert nem jutsz el egy koncertre, hanem mert ilyenen hisztizel. Ez szánalmas.

2014. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A MBLAQ nem is jön elvileg.

Én sem voltam a TeenTop koncerten pedig általuk szerettem meg a kpopot egyszerűen nincs pénzem rá azaz a TeenTopra volt,de nem tudtam volna kivel menni a VIXX-re nincs sajnos pedig imádom őket és nagyon sz.rul esik , hogy nem tudok elmenni , de ez van annyi rajongó lesz ott, hogy azaz 1 ember ide vagy oda nem számít.

2014. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nincs idősebb barátnőd akiben megbíznak szüleid és elengednek? sajnos igen elég drága a jegy. szerencsére nyáron dolgoztam így mehetek:-) de h nem tudsz jönni attól még nem vagy kevésbé fan. nem mindenki teheti h eljön sajnos:-/
2014. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha te ezért hisztizel akkor én mit mondjak?!

Se Magyarországon se Németországban nem tudok elmenni egy k-pop vagy j-rock koncertre pedig szívesen mennék,és amelyikre el is tudnék menni az kb. 10 órára van tőlem kocsival.Hehehe

Tudod,ha már a Teen Top szóba jött,nekem is elég sz@r érzés volt,mikor aznap volt a Teen Top koncert mikor Németbe mentem vissza?Hát igen ilyen az élet.

És én VIXX fan vagyok és képzeld egy héttel előbb megyek vissza Németbe mint,ahogy a VIXX M.O-ra jön. :D ugye milyen remek?

Mellesleg hány éves vagy?

Amúgy a kérdésedre válaszolva igazi rajongó vagy csak nem jönnek össze a dolgaid.Vagy mielőtt a Teen Top M.O-ra jött szerinted minden kpopper szörnyű volt meg nem igazi rajongó csak azért mert nem jutottak el egy kpop koncertre.Nem!

2014. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ. Biztos nagyon rosszul érzed magad miatta, én is pocsékul lennék, ha nem jutottam volna el VIXX-re, de én szerencsés helyzetben voltam, mert már 22 éves vagyok, és van munkám, így ki tudtam fizetni egy kis spórolással a jegyet. Én megértem a szüleidet, a fiatal lányomat én sem engedném el Budapestre egyedül, pláne egy esti koncertre. Ne aggódj, biztosan jönnek még Magyarországra! Ha tudsz, rakj félre egy kicsit a zsebpénzedből, vagy keress nyári munkát és gyűjts a legközelebbi koncertre. ^^
2014. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!