Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Shakira barna vagy szőke...

Shakira barna vagy szőke hajjal néz ki jobban?

Figyelt kérdés

Hihetetlen mennyit számít egy hajszín.


Régen:

[link]

[link]


Most:

[link]

[link]

[link]

[link]


Régebben nem értettem miért mondják rá, hogy színes bőrű,

de ahogy megnéztem a fiatalabb képeit, rájöttem.

Mostanság nem is látszik rajta, hogy latin-amerikai vagy csak jól takargatja. A haja egyre csak szőkébb lett, a bőre is kifakult. Szerintem gyönyörű nő, egyszerűen minden jól áll neki. Régebben ha valaki azt mondta nekem, hogy Shakira mindig egy Szőke göndör hajú valaki jutott eszembe, életembe nem gondoltam volna, hogy az eredeti hajszíne majdnem fekete. Hát érdekes, szinte felismerhetetlen.


2014. aug. 1. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak a hajszín miatt nagy a különbség, hanem a plasztikai műtétek is sokat változtattak rajta.

Egyébként nekem szőkén jobban tetszik.

2014. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag sosem vetette alá magát plasztikai műtétnek, és szerintem látszik is rajta, hogy nem egy műnő. A bőre meg azért látszhat bronzosabbnak a régi képeken, mert gondolom akkor még több ideje volt a tengerparton sütkérezni, mint amióta világsztár lett. :)

Egyébként én is meglepődtem rajta, amikor megláttam a régi cd-borítóin sötét hajjal. :)

2014. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szőke jobban áll neki.
2015. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!