Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, ha nem szeretek...

Miért van az, ha nem szeretek egy sztárt a 3 szorosát kapom vissza?

Figyelt kérdés
Nem szeretek vkit annyit mondok róla h nem szeretem már azzal jönnek a rajongók h a q anyád meg ilyenek, pedig annyit mondtam róla h nem szeretem.
2014. júl. 26. 10:09
 1/3 anonim válasza:

Ne hallgass másokra!

Ez a te véleményed...lehet hogy te nem szereted..és akkor mi van? -.-

Ezért még nem kell leszólni valakit..szerintem

2014. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki így reagál, az hülye. Ez vigasztaljon. Nem kell velük foglalkozni. Elvakult fanok, akik nem tudják kontrollálni az indulataikat, vagy csak nagyon menőnek hiszik magukat, ha csúnyán beszélnek. Csak röhögj rajtuk magadban! Hidd el a legtöbb értelmes ember szánalmasnak és nevetségesnek találja őket :)
2014. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez kontextusfüggő, ha egy semleges beszélgetésben felmerül valaki közéleti szereplő, akkor nyilván senkinek nincs joga panaszkodni, pláne sértegetni, ha elmondod a véleményed. Ez esetben tehát az előttem szólókkal értek egyet. Vannak viszont, akik direkte azért járnak el pl. rajongói oldalakra és egyebekre, hogy leszólják az adott személyt, ami szvsz sima trollkodás, szóval aki ezt teszi, az ne csodálkozzon, ha kap hideget-meleget. Meg létezik a fent leírt eset ellentéte is, aki nem szeret valakit/valamit, ebből pedig egyenesen következik a számára, hogy aki meg igen, az hülye, ezt pedig nem habozik az érintettekkel is közölni. Szóval attól függ, hogy mikor, hol és hogyan adod elő a véleményed.
2014. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!