Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber rosszul lett...

Justin Bieber rosszul lett egy tunéján?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 17:58
1 2
 11/16 anonim válasza:
Irigykedjen rá a halál.. Ezt is csak azok mondják akik nem tudnak megfelelő védelmet nyújtani neki,most akkor teis irigy vagy ránk mert leszólsz minket hogy mi tudunk "haragot" tartani egy olyan elvetemült generáció lehetséges forrására,mint Justin?
2014. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nézd, attól még hogy nem tudok főzni, tudom milyen a szar kaja. Ez vonatkozik az élet minden területére. Lehet, hogy nem tudok énekelni, lehet, hogy nem értem el dolgokat, de szerény véleményem szerint Justin Bieber sem, a hangja, az éneke pedig kritikán aluli. Nekem más az ízlésem, mint neked, te szereted, én nem, ennyi, ezen nincs is mit huzavonázni. Majd idővel meg fogod tanulni, hogy attól, hogy valakinek más a véleménye, az még nem feltétlenül rossz, vagy leszólás.
2014. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mindenkinek más az izlése de hidd el nagyon sok mindenki csak irigy és ez most nem feltétlen rátok vanatkozik úgyhohgy akire nem vonatkozik az ne vegye magára az akire meg vonatkozik az meg úgyis tudja!
2014. júl. 19. 09:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Oké hogyha tetszik a hangja, (nekem nem a stílusom),de mivel te képben is vagy, gondolom tudod h JB szörnyű ember! a tengerparton kiröhögte a saját rajongóját, aki autogramot kért, jogy nagy a segge. csomó ideig ott röhögött, a kiséretével együtt, és a lány meg sírt. Csomó ilyen története van még, olvass utána. Ha pedig tudtad, de ennek ellenére képes vagy "kedvelni" egy ilyen embert az téged minősít.

Az irigykedésről:

-Ha nekem ilyen fejem lenne, eladnám ebayen

-Ha ennyi utálóm lenne, és soha nem léphetnék ki egyedül az utcára mert bucira vernek az elég szar lenne.

-A hangja sérti a fülemet, mélyebb a hangom nő létemre.

Amúgy meg egy látenshomi, nagyon gusztustalan viselkedést tanúsít.

Tehát a végkövetkeztetés: egyedül a pénzére lehet irigynek lenni. De amivel szerezte, még arra sem. Méghogy elért valamit. Nálad ez elérésnek számít? Hány éves vagy? 13? 3 nappal ezelőtt meghalt 300 ember. Ki nem fossa le a az a takonyházi rosszul lett? Ezzel egyidőben közel keleten polgárháború van, délen éheznek stb. Pont leszarom a kjs patkány "hatalmas problémáit".

2014. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*természetesen azóta többen is meghaltak, itt a repülőszerencsétlenségre gondolok az ukrán határnál, ahol ca. 300 ártatlan civil vesztette életét.
2014. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy milyen de nem nagyon érdekel mivel nincs semmi közöm hozzá!És tudo m hogy máshol milyen rosszak a körülmények csak érdekelt hogy hogyan taccsolta el magát!
2014. júl. 21. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!