Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintettek az alábbi celebek...

Szerintettek az alábbi celebek közül melyiknek a legalacsonyabb az IQ szintje? :D

Figyelt kérdés
Győzike,VV Cristofel, Fekete Pákó, Benkő Dániel, Gáspár Zsolti.
2014. júl. 3. 23:31
 1/5 Painkillertdg válasza:
hát egyértelműen Cristofel xdd
2014. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cristofel és Győzike között nem tudok dönteni. :)
2014. júl. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki kivül is meg belül is sötét: Pákó + Győzi
2014. júl. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem pákó nem hülye, csak nem képes még mindig megtanulni magyarul, és emiatt nem tud dolgokat felfogni :D Benkő Dániel szintén "okos", hiszen régen még értelmes ember volt, csupán az elvárások ma azok, hogy így viselkedjen :D gáspárék meg cristofel viszont tényleg az a tipikus senkiháziak, akiket nem is kellett rávenni arra, hogy játszák el, mert alapból ilyenek :D
2014. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy Pákó azért mégis csak egy idegen nyelvi környezetben éli az életét, míg eges magyarok lenyelvvizsgázni sem képesek. Gáspár zsolti nem tudom, hogy kicsoda, gondolom, köze van Győzikéhez. Győzike és Cristofel eléggé esélyesek a legalacsonyabb IQ szintre. Legbutább legyen Cristofel, mert Győzike valamit csak tudhat, ha ennyi ideje a médiában vn, cristofel pedig már most eltűnedezőben van.
2015. aug. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!