Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezek mit jelentenek? AbbeyCull...

Ezek mit jelentenek? AbbeyCullen, <3

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Meyer utolsó könyve óta Dr. Cullen teremtett magának egy új vámpírgyereket:D és valaki azt üzeni neki, hogy szeretixD Amúgy nem tudom.
2010. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a szöveget nem értem, de ezt -> <3 igen :D

ez olyan kis szivecskét jelent ha elfordítod kicsit, akkor egy szivetcskét látsz (:

2010. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. 1 csomó fanfiction van már. Szerintem valaki teremtett 1 új szereplőt.. Mivel tutira, hogy nem adna Meyer ilyen nevet 1 Cullennek sem. :)
2010. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
micsoda? xd nem értem az utolsó és az elsó hozzászólót.
2010. jan. 5. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Stephenie Meyer - Twilight-Alkonyat... tudod, az a vampir fius, ember lanyos, egymasbaszeretos tortenet... Nah ebbe a konyvbe/konyvsorozatba a jo vampircsalad vezetekneve Cullen... Itt azt mondjak hogy ilyen nevet, hogy -Abbey- biztos nem adna az irono egyik uj szereplojenek sem... (plane hogy nem is lesz tobb uj szereplo:p)
2010. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
rengeteg ilyen név van már a multkor én is néztem a youtubon valamit aztán annak a neve meg doracullen volt...szerintem értelme nincs
2010. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!