Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csajok! Szerintetek jóképű ez...

Csajok! Szerintetek jóképű ez a srác? Illetve melyik hajszin az, ami jobban áll neki?

Figyelt kérdés

Szőke

[link]

[link]


Félig szőke, félig barna

[link]


[link]


Vagy a barna? Arról nincs kép


2014. jún. 21. 17:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sztem a szőke jobban áll neki....én nem tudom eldönteni,h jóképű-e,mert ebbe nem vagyok annyira jó,de nem ronda:D
2014. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hisz Ő a TFK - Thousand Foot Krutch énekese :D
2014. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bocsi. Nem tudom te vagy e a pasi...de akkor is inkább finom leszek ha nem te vagy....


Nekem nagyon nem jönnek be a szőke pasik. Pláne nem ha még festik is a hajukat... nagyon b..zis, főleg akkor ha szőkére van festve. Szóval az teljesen kizárt... Amúgy inkább a barna, ha választani kéne... de az én ízlésem szerint arcra sem helyes. (bár nem is csúnya abszolút. Csak nem az én esetem.

2014. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mar hogy lennek az a pasi? XD


O Trevor McNevan

2014. jún. 21. 17:49
 5/11 anonim ***** válasza:

Átlagos kinézetű. Nem szuper jóképű, de nem is rusnya. Ha sikeres a csajoknál, akkor azt nem a kinézetével fogja elérni, hanem inkább a stílusával, viselkedésével, személyiségével.


Férfiaknál nem vagyok híve a hajfestésnek. Szerintem b-.zissá tesz egy férfit, ha akármilyen hajfestést alkalmaz magán. Szerintem minden férfi a saját eredeti, vele született hajszínével néz ki a legjobban.

2014. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem barnán nézne ki a legjobban... A másik 2 nekem nem tetszik.
2014. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Varom a tovabbi valaszokat!
2014. jún. 21. 18:32
 8/11 anonim ***** válasza:
barna,átlag kinézetü
2014. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem csúnya és a félig szőke félig barna áll neki jól attól fiatalosabb!! :D
2014. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


Mondjuk kicsit egyetértek azokkal a csajokkal akik b*zizzák a festett hajú srácokat! De ha most vkinek jobban áll a szőke és barna haja van, akkor mit tud tenni?

2014. júl. 10. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!