Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi az E-mail cime Horvát...

Mi az E-mail cime Horvát Tamásnak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
buzeránsvagyok@citromail.hu AMÚGY MEG MINEK AKAROD TUDNI? ÚGY SE ÍR VISSZA! JA ÉS SMEREM, EGY BEKÉPZELT KÖCSÖG!
2010. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ki az a horváth tamás?? mert én ismerek egyet, annak tom_89@freemail.hu de nemhiszem h ez kell neked :D
2010. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.-es nek.

VÁLASZTHATSZ:

Ha fíú vagy: Te aztán bizto tudod ,hogy köcsög! Te csináltatad föl magadat vele?


Ha lány vagy:Honnan veszed ,hogy nem ír vissza én írtam már híres embereknek és visssza írtak!!


Szóval bárki is vagy te

úgy gondolom ,hogy nem kéne mások helyett döntened!!!

2010. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem értem azt, hogyha valaki kérdez valamit, amire kíváncsi akkor miért kell trágár szövegekkel rá válaszolni. Nem tudom, hogy mit szólnak, ha az ő kérdéseikre is megírná valaki, hogy ba*****g. Ha valaki kérdez valamit akkor a válasz érdekli, nem másnak az elfuserált neveletlen mocskos beszólása.
2010. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!