Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Ördög Nóráról?

Mi a véleményed Ördög Nóráról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerem élőben, nem tudok róla reálisan sokat mondani. Nekem régebben úgy tűnt, hogy ő egy azon kevés hírességek közül, akik a róluk terjesztett bulvárhírekből élnek...de szerintem mára őt is eléggé bedarálta a média. Nekem elég normális csajként jött le a műsorvezetői tevékenysége alapján, aztán láttam a Vacsoracsatában, hogy bizony eléggé nyávogós lány, aztán meg nagy csinnadrattával férjhez ment, majd elvált, megcsalta a párját. Szóval nem fekete-fehér, de minden ember hibázik.
2009. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem idegesítő egy nő. E mellett csúnya is azzal a hatalmas szájával.
2009. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, bocsánat, egy nem kimaradt a mondatomból. Tehát ő azon kevesek egyike volt, aki nem a bulvárból élt.
2009. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
nekem szimpatikus, szerintem aranyos meg vicces és tehetséges mint műsorvezető
2009. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Ronda mint az éjszaka, bottal se nyúlnék hozzá.....szegényem és mg szépnek hiszi magát...pf
2009. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Sztem nagyon aranyos, csinos, kedves, jófej! Ahhoz meg h mit csinál a magánéletében, nektek semmi közötök. A műsorvezetésbe meg nem tudom minek szóltok bele,mikor úgysem értetek hozzá semmit!
2009. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
annyira szép hogy amikor meglátom rámjön a hányás
2009. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nekem nem tetszik,túl negédes,de a munkásságága kiemelkedő fiatal kora ellenére.
2010. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én elvinném egy körre.. néha jól néz ki néha nem.
2010. jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Az, hogy normális, értelmes (már rengetegszer találkoztam és beszélgettem vele) ---és nagyon megcsinálnám a csajt--- de erre még nem adódott alkalom...
2010. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!