Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az XFactorban az énekesek...

Az XFactorban az énekesek különböző stílusban énekelnek, vagy ők választhatnak dalokat?

Figyelt kérdés
úgy értem lesz nem az lesz ugye, mint amegábsn volt többször is hogy 1ik héten mondjuk swing est, aztán jazz-t kell énekelni? úgy lenne jó ha ők választnaák..remélem igy lesz
2009. dec. 26. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Innen mindent megtudsz: [link]


Én néztem az idei X factort és nagyon színvonalas, tényleg! Ami különbözik a magyartól: a zsűritagok választanak énekeseket, akiknek aztán a mentorai lesznek - pl Ashley Cole állt Joe mögött idén, Simon Cowell pedig a 2. helyezett Olly Murs mögött. Idén egy-egy téma köré csoportosultak a műsorok, de úgy tudom, hogy a versenyzők dönthették el azon belül, hogy mit énekelnek majd. Egy kis kedvcsináló: http://www.youtube.com/watch?v=PB4r6NG7AAk

2009. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!