Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit tegyek, ha nagyon szeretné...

Mit tegyek, ha nagyon szeretném látni Mario Casast?

Figyelt kérdés

Imádom! Nem láttam sok filmjét,viszont nézek mostanában róla és barátnőjéről (María Valverde) interjúkat és nagyon jók,Mario nagyon odaadó a rajongóival szemben. Chatel velük,fényképeket készít velük,kisebb ajándékokat adományoz és egy csomó helyen szerepel stb. Nem tudok spanyolul,de az interjúk lefordításában segít egy ismerősöm :) És Mario pasinak sem utolsó,egyáltalán nem :D

Szóval most egy amolyan álomvilágba élek vele kapcsolatban,és minden vágyam hogy találkozzak vele. Tudom,ez szinte lehetetlen mert Spanyolországban él,és jelenleg úgy sem tudnék hozzá kijutni mert csak 15 éves vagyok. De fog ez változni? Mármint a véleményem róla? Ugye ez most csak egy ilyen 'bekattanás' szerű. Mert szerintem ha oda jutna a sor hogy kimehetnék Spanyolba (olyan min.20 évesen) addigra Mario már közel 33 éves lenne,talán már nem szerepelne annyi filmbemutatón vagy csak engem nem fog ő érdekelni..meg hát az egy dolog hogy eljutok Spanyolba,meg is kéne őt találnom ott...


Erről az egészről mit gondoltok? Kérlek,ne nézzetek hülyének,csak egy tini vagyok. :D

Meg annyi hogy olyan megnyugtat hangja van így eredetileg..szeretem hallgatni.

előre is köszi :)



2014. ápr. 12. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg ez csak fellángolás. Én is 15 vagyok, és nekem is voltak hasonló érzéseim idősebb férfiak iránt. És ez nem gond. Jó dolog, ha megnyugtat a hangja, a képei. De azért vedd észre a környezetedben lévő srácokat is, mert sokkal valószínűbb, hogy valamelyikükkel kialakíts egy kapcsolatot, mint Mario Casas-sal. De ez egy idő után, mikor érettebb leszel el fog múlni, mert ez csak rajongás és nem szerelem. Addig pedig jó, hogyha "ott van neked", mikor ideges vagy, mert mint írtad lenyugtat. Nekem például Johnny Depp volt ilyen, és bár még mindig nagyon vonzónak látom, egyáltalán nem vágyok arra, hogy bármilyen kapcsolatban is legyek vele. Na jó azért persze szívesen váltanék vele pár szót, de mégis... Szóval nyugi!
2014. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,valami ilyesmi válaszra vártam legbelül! :)

Persze,észreveszem én a körülöttem lévő fiúkat is. Mariora azért nyilván nem úgy gondolok hogy "huu de összejönnék vele" vagy ilyesmi,mert ez őrültség. Csak vonzó pasi szerintem,és úgy ott lennék Spanyolországban,hogy láthassam. :) Szóval őt azért nem veszem egy kalap alá a körülöttem élő fiúkkal,ez a kettő teljesen más dolog.

2014. ápr. 18. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szuper! Ez így teljesen rendben van. És egyébként nincs mit.
2014. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:))
2014. ápr. 18. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!