Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek híres emberekkel fotózkodni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 22:22
 1/10 Tengor ***** válasza:
100%
Mert attól úgy érzik magukat, hogy kiléptek az átlagból.
2014. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A siker megosztása. Úgy érzi az ember részesedik a sikerből. Ugyanonnan fakad mint a rajongás.
2014. ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a Rózsadombon lakom:D
2014. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De hát attól senki nem részesedik a híres ember sikeréből, hogy kattint kettejükről egy fotót :(


Ez totális önbecsapás.


Persze a másik része a dolognak, hogy lehet mutogatni, hogy be-be-be én találkoztam XYZ-val, na de ez milyen gyerekes már, nem? :D

2014. ápr. 3. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"De hát attól senki nem részesedik a híres ember sikeréből"


De az érzet megvan. A dopamin löket, az adrenalin. Ez a rajongás pszichológiája.

2014. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy vén majom vagyok, de szívesen fotózkodnék olyanokkal, akiket tisztelek vagy kedvelek és híresek. Azt jelzi, mintha jóban lennénk. Nem igaz persze, mint ahogyan a smink és a melírozott haj sem valódi, mégis szeretjük :-)
2014. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mert az embereket már nem érdekli az értékrend hanem csak a látszat.Mert azért hagyjuk meg,hogy hajléktalanokkal senki sem fényképezik.
2014. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert megmarad emléknek, hogy találkozhattam vele és a fotót nézve újraélhetem a pillanatot.
2014. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem például hihetetlen élmény volt, amikor végre-valahára egy meccs után találkozhattam kedvenc kézilabdázómmal, Görbicz Anitával. A pillanatról készült fotó is, ki van téve a szobámban azóta is, jó ránézni, és felidézni azt az estét :)
2014. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha valakit szeretsz, tisztelsz a munkája miatt, jó érzés, ha találkozhatsz vele személyesen és azt a pillanatot általában egy fényképpel örökítik meg. :) A tudat, hogy találkozhattál vele, válthattál vele pár mondatot, és láthattad élőben azt, akit bálványozol, hatalmas löketet, adrenalint tud adni. :)
2014. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!