Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson hallott már...

Dorina Jackson kérdése:

Michael Jackson hallott már az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról?

Figyelt kérdés
mert hogy Buda Pesten járt már a Parlamentben.

2014. márc. 15. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy fogalmaznám meg, hogy: hallhatott, talán. Nem hinném, hogy érdekelte őt.

Amúgy a szép fővárosunk nevét, legalább leírhatnád helyesen ! Budapest.

2014. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amerikai sztároknak Magyarország nem igazán érdekes, a történelem főleg nem. Amerikai átlagemberek azt se tudják, hol van Magyarország, különben is fontosabb a szomszéd sövénye, mint a földrajz ismerete.
2014. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne,hogy hallott,hiszen 1848-ban,nem csak Mo-n volt forradalom. Forradalmi hullám indult Európában,és úgy terjedt ki Mo-ra.Nagyon művelt volt,volt érettségije. Tudott róla.
2014. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy volt érettségije, még általánosba se járt, mert magántanuló volt. Jackson papa pénzkereseti forrást látott a gyerekeiben, mindet 5-6 évesen már a színpadra parancsolta. Ha nem akartak énekelni és szerepelni, ütötte-verte őket. Nem véletlen, hogy Michael utálta az apját és felnőtt férfiként játszani akart, elrabolta tőle a gyerekkorát. Dolgozni kellett, mert ha nem, jött a verés. Az átlag amerikai SEMMIT sem tud Európáról, keveset Ázsiáról, mert az ottani érettségi a mi általános iskolánk színvonalának felel meg. Kint élő rokonaim ezt világossá tették. Van néhány elit főiskola és egyetem, a többi nem sokat ér. Nézd meg a Magyarországra kinevezni akart milliomos hölgy meghallgatását! Fogalma sem volt semmiről, és nem nyomortanyáról jönne. Ilyenek!
2014. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen tudott róla, esetleg említhették neki, de miért is tették volna? Általában ah egy híresség egy olyan kis országba megy, mint a mi országunk, nem fogják őt a történelemmel "zaklatni", hiszen minél jobb képet akarunk magunkról festeni, nemde?


Így inkább gyermekkórházakat mutattak neki (vagy az emberei feltérképezték, hogy melyik kórházba / klinikára mehetne el..nem tudom, mi alapján választották ki ezeket az egészségügyi intézményeket), kiállításokat esetleg, városi nevezetességeket.


Állítólag amikor Farkas Attila védte MJ-t, ő elintézte neki, hogy láthassa a várost sutyiban, miközben a rajongók ott őrjöngtek a hotel előtt, ahol megszállt :D


[link]

2014. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!