Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is irritáló és...

Szerintetek is irritáló és tehetségtelen Vastag Csaba?

Figyelt kérdés
Kiráz a hideg tőle, miért kell ilyen embereket mutatni főműsoridőben a közszolgálati csatornán? Még beszélni sem tud helyesen...zsidó ő is?
2014. febr. 22. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Engem is irritál, nem tud énekelni.. azt viszont nem tudom hogy milyen származású
2014. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Irritáló? Biztosan.

Tehetségtelen? Nem mondanám, de tény, hogy nem egy nagy talentum.

Az elején még úgy-ahogy szimpatikus volt, de mióta a csapból is ő folyik, nagyon idegesít. Az, hogy zsidó-e szerintem teljesen irreleváns.

2014. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak egy felkapott kis senki.
2014. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 jdfGabrella ***** válasza:
59%

Én csak a reklámját nem birom.

(Monte reklám)

2014. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehetségtelennek nem nevezném, de nem valami különleges a hangja. A kedvedért rákerestem, hogy zsidó-e, és nem találtam semmit. Megállapítani meg nem tudom.
2014. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is irritál,és nem is egy nagy tehetség...
2014. máj. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%

én bírom a csávót

Van egyfajta kisugárzása :D

És ezt mondom pasiként úgy h nem vagyok meleg :D

2014. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem zsidó csak tudod senki sem tökéletes és neki csak az az icike picike hibája van, hogy hadar és attól még ugyan olyan értékes ember mint bárki más söt..., és nem is tehetségtelen. Nem néztél még szét a mai zenékben. Nézd meg akárcsak Szabyest és annak hasonmásait és utána vélekedj. Amugy ha nem szereted minek foglalkozol vele??
2015. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!