Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehetséges, hogy Twitteren az...

Lehetséges, hogy Twitteren az igazi sztár vagy valami embere/menedzsere van fent?

Figyelt kérdés

Nyugi, nem valami kis rajongócska vagyok, aki ha már írnak neki: Szia! nagyon szeretem a műsorodat, blabla

Én sem szeretem az ilyen embereket, egészséges rajongó vagyok.

A kérdést kifejtve:

Például van twitteren egy sztár profil, adatok stimmelnek, minden jó.

Erre lehetne gyanakodni, hogy valami kis rajongócska hozta létre a profilt!

DE! A képek nagyon hétköznapiak és smink nélküliek, ilyen hagyományos kirándulós, bulizós, gagyi minőségű képek, és ott van rajta az alanyunk.

Lehetséges az, hogy twitteren tényleg a valódi alany van fent, és posztolgat.

Én tippelnék arra is, hogy a menedzsere kezeli, de nem baj, már az is jó, ha TÉNYLEG AZ Ő MENEDZSERE!

Vagy az igazi alany, vagy valami megbízottja!

A kettő közül lehetséges, hogy az egyik fent van, és VALÓDI?


A másik kérdésem:

Ha valaki tweetel egy másiknak, az látja?

Vagy ha azt akarjuk hogy lássa az üzinket, akkor neki is be kell követni minket?



2014. febr. 21. 20:21
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy ő az, vagy éppen egy átlagos ember akar twitteren híres lenni.Nem tudhatod, de nincs vesztenivalód, kitörölheted. am. látja az üzenetet.
2014. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha világsztárról van szó, akkor az ő nevük mellett twitteren van egy kis pipa, ami azt jelenti, hogy hitelesített felhasználó
2014. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az igazi sztár van fent azt hitelesítik vagy a sok követőből is tudni lehet. Gondolom néha valami embere ír ki dolgokat, ha ő nem ér rá. Néha tarthat twitcamot is, ahol egy webkamerán keresztül beszélget a rajongókkal. Szokta még az az adott sztár interjúkba, meg egyéb módokon reklámozni is a twitterjét.
2014. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!