Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az R5 jön valamikor budapestre?

Az R5 jön valamikor budapestre?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy most van európai turnéjuk de magyarországra nem jönnek. Nem tudjátok hogy valamikor lesznek a pesten?

2014. febr. 14. 22:41
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom,egyelore nem tervezik,legalabbis nem tudok rola.De ha egyszer Budapesten lesznek,en tutira ott leszek,bar erdelyi vagyok.Imadom az R5-ot. :D <3 Olyan jo most azoknak,akiknek mentek az orszagukba! (na mindegy,hulyen fogalmaztam) Peldaul ma Nemetorszagban vannak! (Tudomhogynemszabadoffolni) De melyik a kedvenc szabod toluk,es ki a kedvenced? *-*
2014. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ross a kedvencem :D 

És az összes számukat szeretem, de legjobban talán a Crazy stupid love és Forget about you. Neked?

Kár hogy nem jönnek pestre :'( Most világ körüli turnén vannak, ausztráliától, vissza amerikába. Egy csomó helyen voltak/mennek. 22-én mennek münchen-be talán még az van hozzánk a legközelebb :)

2014. febr. 15. 22:44
 3/6 anonim válasza:
En is imadom az osszes szamjukat,a Forget about you-t kulonosen es meg van egy par nagyobb kedvenc.A Crazy 4 u-t is imadom meg a Cali girls-t,csak arrol mindig az jut eszembe,hogy miert nem lakok Kaliforniaban. :P Es a bandabol pedig nem tudok kedvencet valasztani!! <3 De annyira szeretnek elmenni egy koncertjukreee! Ja,es Munchen tenyleg nincs olyan messze,de annyira szeretnem ha valahova kozelebb jonnenek. :) [Elso voltam]
2014. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen olyan jo lenne ha pestre jönnének :/
2014. febr. 16. 11:46
 5/6 anonim válasza:
Minden nap megnezem Twitter-en vagy Facebookon hogy mit psztolnak a hivatalos oldalukra! :p :D A koncertjeikrol foleg :) meg sohasem szerettem egy egyuttest vagy egy bandat,de ok masok!
2014. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel. :)
2014. febr. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!