Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Srácok, mit tennétek Demi...

Srácok, mit tennétek Demi Lovatóval, ha egy napra összezárnának vele benneteket? (Singularity :D)

Figyelt kérdés

Rengeteg Demi Lovatós kérdést láttam az elmúlt napokban, "Szerinted szép?" "Neked bejön" és társai, gondoltam, megkérdezem, hogy ha lehetőségetek adódna, mit csinálnátok vele. Kikötés, hogy a sminkjét az összezárástól kezdetétől számított pár órán belül lemosná!

Véleményem szerint a hölgynek jó hangja van, viszont egy seggállú trampli démoni vigyorral. Én legszívesebben elénekeltetnék vele pár számot mindkettőnk örömére, utána kitakarítanánk a házat.

Singularity, látom sok vele kapcsolatos kérdéshez hozzászóltál, ezért különösen Neked szól. :DDD


22/F



2014. jan. 4. 19:35
 1/4 hamihaver válasza:
megkérném hogy énekeljen nekem és beszélgetnék vele mindenről :D de az elején nem tudnék megszólalni :DD
2014. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lovatics21 válasza:
hallod....segálu??tényleg ?szerintem mindenki álma hogy ugy nézhessen ki mint demi.démoni vigyor?nála szebben senkise mosolyog!!
2014. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Uhh... nekem bejön a csaj, bárki bármit mond. Nőies, szép, tehetséges, az alakja is odacseszős.
2014. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

dr. Heartattack

Neked csak azért jön be mert Borsó is szereti! :D


Hmm, hát jó kérdés. Attól függ, hogy a bezárás előtt mikor ettem utoljára. Ha régen akkor a kannibalizmus sem kizárt.


De valószínű úriember lennék, megkérném, hogy énekeljen egy altatódalt és átaludnám a napot.

Amúgy nem konkrétan a nő idegesít (bár tény, hogy egyáltalán nem tetszik), hanem az a tömérdek, napi 15-20 kérdés ami egy időben folyton róla volt kiírva.

2014. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!