Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti bírjátok Győzikét?

Ti bírjátok Győzikét?

Figyelt kérdés

Gáspár Gyözőről beszélek a showmanról .

én még a belevaló világ műsorvezetője ként ismertem meg

szerintem nagy showman és szorakoztató ti mit gondoltok róla



2013. dec. 22. 23:18
 1/3 anonim válasza:

én nagyon jókat szoktam rajta röhögni! xDDD

amikor nagyon unatkozok, akkor megnézek egy-két részt a családjáról forgatott dokumentumfilmből és szakadok a nevetéstől! xDDD

16/L

2013. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit bírjak benne? Egy öntelt nagyképű bunkó, aki semmit nem tett le az asztalra. Nem szeretném ellőni a szokásos "szomorú, hogy ez kell az embereknek" frázisokat, de tényleg szomorú. Bármelyik roma családot foghatnám, beköltöztethetném egy villába és adhatnék a kezükbe 10 millió forintot, ugyanezt a műsort kapnád.

Egyébkén nem szórakoztató, az a fogalom nálam mondjuk a stand up comedy-s srácoknál kezdődik.

Ja, és "Győzikéről" még ennyit:

[link]

Szánalmas ország. Ha a te szüleid tized ennyit sikkasztanának, már rég a letöltendőjüket ülnék.

2013. dec. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanezt gondolom, mint a 2-es. ha össze lehetne hasonlítani a mónika show-s jelenetekkel, akkor azok sokkal jobbak voltak. a különbség az, hogy ott az egyszeri(max kétszeri) alkalmak voltak, a gáspár család meg már hány éve ezt csinálja...és az ilyenekben is az a törvény, hogy a kevesebb jobb...kb, mintha egy viccet 5x is elsütnél egymásután...túl van játszva.
2013. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!