Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ehhez az íráshoz...

Mit szóltok ehhez az íráshoz Tabáni Istvánról?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 26. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez a tipikus "ha nem tetszik, ne nézd" effektus, amikor csak azért is nézi... Sokaknak nem tetszik,nem tudom miért hiszi az író magát istennek, hogy most jól megmondta...

Kár, hogy az utolsó bekezdésében igaza van.

2009. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért a kommentekben jól megmondják neki.
2009. nov. 26. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem,hogy a cikk szerzője elolvassa a hozzászólásokat!!!

Nem tudom mi a baja az Istvánnal!!!

Szerintem nagyon rendes,és tehetséges ember!

2009. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gyönyörű...remélem páran még írnak neki aztán kicsit visszafogja magát, nagyon sokat képzel magáról...biztos "annyi mindent látott már az életben" hogy úgy gondolja ezt megengedheti magának, rosszul vagyok az ilyen emberektől
2009. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem "nem szeretem" az illetőt, de nem is "szeretem".


Tudjátok, én a pörgős zenéket hallgatom, de lenyűgöz ez az ember. Hihetetlen... Én is sírtam, és? Amúgy meg... Tisztelem, mert akármilyen tehetséges, egyáltalán nem nagyképű, és drukkolok neki, de a kedvencem nem ő a versenyből :)

2009. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mekkora egy hülye p.csa lehet ez a nő... (a cikk írója)
2009. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A cikk irója álljon ki a Csillag Születik szinpadára,bármilyen kategóriában,és mutassa meg,hogy ő többet tud mindenkinél,utána irjon ilyeneket. Valakit gúnyolni,porig alázni a legkönnyebb...
2009. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semmire való d-ög ez a nő aki irta a cikket!!!!egyépként huzzátok le teljesen mert legalul vannak az újak és irt vissza a legalján van irva azthiszem ő irta.
2009. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Eninővér válasza:
Az esetleg eszébe jutott,hogy talán Kaszás Attilára gondolt?Manapság sajna ciki kimutatni érzelmeinket,rögtön vagy nyálgép (lsd uitt hasonlò kérdèsnèl)vagy sunyi jelzőt kap.A tökös ám tehetségtelen emberkék kellenek?Hallotta egyáltalán a hangját,vagy csak azt leste,mibe köthet bele?HAHA ùgyis Ő nyert!Ami nem azt jelenti,h màs nem volt tehetséges.
2009. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!