Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik eddig azt állították,...

Akik eddig azt állították, hogy nem léteznek, azok most miért nem hiszik el?

Figyelt kérdés

[link]


Már tudja a fél világ , mire készülnek az illuminátusok! Ébredjetek. Mert ők léteznek.



2013. dec. 2. 03:41
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

"Hogy miért élünk még? A profit a lényeg! Ha embereket írtanak, az is pénz nekik."


Ez csak a szokásos mellébeszélés. Szóval a kérdés még mindig áll: hogyhogy éltek még, ha tudjátok azt, amit nem lehetne? Ha erre a kérdésre válaszolsz (nem arra, amire sikerül), mégpedig érthető, hihető, reális választ, akkor hinni fogok. Na, deal?


"Sajnos azok az agyhalottak, akik hagyják, hogy kibabráljanak velők egész életük végéig, és hagyják, hogy dróton rángassák őket. "


Az agyhalott szövegben az a jó, hogy nézőpont kérdése, hogy ki is az agyhalott. Az én oldalamról nézve te vagy az, a tiédről én. Ez ennyire egyszerű.


Tudod ez az illuminátus dolog nem más, mint plusz egy vallás. Mivel tudományosan az összes isten cáfolható, így keresnetek kellett valamit, amitől retteghettek, amit még tudománnyal is megpróbáltok magyarázni (ám ugyanazzal szintén cáfolható), amitől féltek. Ennyi, és nem több. Hogy léteznek-e illuminátusok? Isten/Jahve/Allah létezik? Zeusz létezik? Lélekvándorlás létezik?

2013. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Az illuminátusok nem mások, mint azok a milliárdos bankárok vagy más egyéb milliárdos nagyhalak, akiknek az a ténykedésük, hogy mindenütt bajt okozzanak, őken nem köti, nem foglalkoznak semmilyen vallással, nekik a pénz a lényeg! Hiába milliárdosok, nekik soha és soha nem elég a pénzből.


http://www.youtube.com/watch?v=qfgmc0jckcs

2013. dec. 8. 20:32
 33/53 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a legfontosabb kérdés. Ami a valódi kérdés, arra még mindig nem sikerült válaszolni.
2013. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Ja, és mégegy kérdés... Hogyhogy folyamatosan emelkedik a Föld lakosságának átlagéletkora, ha ilyen gaztett mérgezéseket küldenenk ránk az égből meg mindenhonnan? Vagy erre majd az lesz a válaszod, hogy ezek nélkül 1000 évig élhetnénk?
2013. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

Nem kell akadékoskodni, mert a média direkt arra megy rá, hogy a gyerekeket elrontsa erkölcsileg! Pláza bitch-eket mutogatnak benne direkt, akik még felnőtt filmekben is szerepeltek, mindezt azért, hogy a gyereketek a pláza életre neveljék. Megspékelve azzal, hogy félmeztelenül mutogatják őket és közben verekednek is. És a média az ilyen műsorokat nem veszi le a tv-kből.


A nagyhatalmak arra mennek rá, hogy a világot tönkretegyék. És mindez pénz nekik. Emberi élet nekik nem számít.


A médiában kimondják: istenem, jézusom, és ez direkt van, ha hiszitek, ha nem! Azért, hogy az emberi agyat ezzel is mossák. Hogy higgyél! Aztán, ha már mindenkinek kimosták az agyát, és egy nagy közösségben, kolóniában leszünk. Így irányítanak majd bennünket, és könnyebb lesz majd az embereket is szétrombolni, mintha külön állóak lennénk.


Ez van, ne hidd el!

2013. dec. 9. 20:15
 36/53 anonim ***** válasza:

A kérdésre, vagy kérdésekre is fogsz válaszolni, vagy továbbra is csak arra, amire sikerül?

Igazából politikusnak már elmehetnél, akkor moshatnád a te igéd szerint is az agyakat, a mellébeszélés az nagyon jól megy. Ideológia van mögötted, hasonszőrű marhákat bármelyik utcasarkon találsz, akár még sikeres is lehetsz. És ha befutsz, nem kell majd megköszönnöd, hogy én indítottalak el ezen a pályán.

2013. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

Valószínűleg ezeket, amiket leírtam, senki sem érti meg, mert egy okostelefon nemzetbe tartozó emberekkel beszélek. Akik nagy szemmel bámulják az éjjel-nappal budapest műsort. Ti már ebben a világban vagytok benne. Ez olyan, amikor a dohányost piszkálják, míg a nemdohányzó tapsol neki örömében.


Egyetértést akarnak, belső egyensúlyt, ezt mondta tavaly a média. A filmek is erről tanúskodnak.


Egyetértés? Amíg több ágazatú hit létezik és több politikai párt, addig soha sem lesz egyetértés. Mert mindig szidják egymást az emberek: Bezzeg Orbán Viktor, bezzeg Meggyesi. Így soha sem lesz egyetértés.


Mire válaszoljak? Nektek kellene megérteni, amit már ezerszer leírtam. De amíg ebben a trendi nemzedékhez tartoztok, amit ők kreálnak az embereknek, okostelefon, nyálas énekesek, erkölcsileg más útra térítő műsorok, addig soha sem értitek meg.


Én nem használok okostelefont sem, ezektől a cuccoktól az ember elkényelmesedik, legtöbben csak a kiegészítőjét használják: tükörben fényképezős pózolás, menőzés, facebook-ozás! Tudunk-e még egyáltalán papírra KÉZZEL írni, a saját kézírásunkkal, vagy elfelejtettünk?

2013. dec. 9. 20:40
 38/53 anonim ***** válasza:
Kérdező te egy igazi szent vagy, szerintem költözz ki a pusztába és felejtsd el a gonosz modern civilizáció vívmányait, még a gyakorikérdések.hu-t is és gyártsad magadnak az elméleteidet minket meg hagyjál békén.
2013. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

"Mire válaszoljak? "


Erre a két kérdésre:


"Ha csak a tizede igaz annak, amit írsz, és te így tudod, és ezt nyilván nemhogy tudnod nem kéne, de még terjeszted is, és ezeknek az állítólagos embereknek (már ha azok egyáltalán) hatalma van, akkor te és hasonszőrű pajtásid hogyhogy éltek még?"

"Hogyhogy folyamatosan emelkedik a Föld lakosságának átlagéletkora, ha ilyen gaztett mérgezéseket küldenenk ránk az égből meg mindenhonnan?"


Nem félrebeszélve, nem kertelve, nem arra, amire sikerül, hanem erre a két kérdésre várom a választ. Valószinűleg persze magadnak sem tudsz (akarsz) válaszolni valójában a kérdésre, csak szajkózod a mérgezést meg az agymosást (ami ugye olyan, hogy az én oldalamról nézve te vagy az agymosott).


"A nagyhatalmak arra mennek rá, hogy a világot tönkretegyék. És mindez pénz nekik."


Ez mondjuk felvet egy újabb kérdést, ami logikusak következik az állításból: miután tönkretették a világot hogyan fognak élni (már ha túlélik ezt a bizonyos chemtrailt) és mire lesz jó az, hogy olyan mocskos sok pénzük van, ha nem lesz olyan, akin uralkodhatnak a pénzükkel?


"Akik nagy szemmel bámulják az éjjel-nappal budapest műsort. Ti már ebben a világban vagytok benne. "


Mellélőttél, elég erőteljesen. Viszont további kérdések merülnek fel: miből gondolod, hogy a világhelyzete vagy más hasonló blogok, ahonnan a mantrákat lopod nem ugyanúgy egy álvalóságot hirdetnek, mint a valóvilág-éjjel-nappal butapest és úgy enbloc a kereskedelmi média?

2013. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Apropó kényelmes világ! Vettem karácsonyra (nem magamnak) egy elektromos kést, a papírján az van: Maximum 15 percig lehet használni! Még szakácsoknak sem való!


Azóta rendes késsel 20-szor felvágtam volna azt a valamit.


Ennyit a kényelemről! És ezek a kényelmes dolgok egyre jobban terjednek a piacon, kerülnek emberek kezébe.


Vissza a jól bevált régi gyökerekhez. Kényelem!

2013. dec. 9. 22:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!