Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A drogok és a pia tették ezt...

A drogok és a pia tették ezt Marilyn Mansonnal, hogy ilyen szörnyen elment a hangja? Abba kéne hagynia az egészet, hogy méltósággal érjen véget a pályája?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szerettem a zenéjét, 2005-ben még én is voltam a koncertjén, OK sosem volt iskolázott hangja, vagy ilyesmi, de volt benne valami különleges.

Erre most látom ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=XIY16KdrRr8


és több ilyen új felvételt, elszörnyedtem. Szegény Manson. Nagyon le van amortizálódva. A drokok miatt, vagy iszik? Mintha írnák si sokhelyen, hogy részegen lépett fel. Sajnálom őt azért, de ez már szörnyű. inkább abba kéne hagynia.



2013. nov. 23. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Húha, szegény tényleg eléggé lepukkanófélben van már. Gondolom a drog-pia-öregedés kombótól.
2013. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy linkelt videóban mindenki azt írja a kommentekben, hogy tök jó. Szóval nem sokan gondolják azt mint te. Amúgy nem ismerem Mansont, nem tudom régen milyen volt (és őszintén szólva annyira nem is érdekel).
2013. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
szerintem csak a minőség szar XD és Manson a régi :D
2013. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na, azon én is csodálkozok! Pedig, baromira hallani, mennyire nem tudja elénekelni.
2013. nov. 24. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:

ez csak néhány hónapos, és sokkal jobb

http://www.youtube.com/watch?v=IGxuerEIKcg

Minden koncert más, az is lehet, hogy akkor pont rosszul jött ki neki (leamortizálódott isdőszakában volt, beteg stb.)

2013. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
miért? ennek a debilnek volt valamikor hangja?
2013. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LilikeHelloKitty ***** válasza:
94%
nagyonnagyonszép a hangja most is nemtom mi a baj vele marilyn egyszeruen tokeletes mindig azvolt mindig azlesz
2014. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Itt tényleg nincs jó formában. Viszont amit az 5. hozzászóló belinkelt az sokkal jobb. Az biztos, hogy öregszik meg hát az életmódja sem a legjobb. A videó alatti kommentben olvastam, hogy asztmás, azt nem tudom, hogy tényleg így van-e.
2014. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hm...Marilyn Manson-nak itt tényleg nincs jó hangja...lehet, hogy már többet ivott a kelleténél...de az is lehet, hogy a drog is kéznél volt...

De én ÍGY is imádom Manson-t!!!!!!!!!!!!

2016. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!