Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Biztos hogy jön vagy csak...

Biztos hogy jön vagy csak kitalált vagy mi?

Figyelt kérdés
egy oldalon láttam ( [link] ) hogy Justin Bieber 2014 január 20.-án jön Bécsbe koncertezni!! szerintetek ez igaz? lécci ez nagyon fontos lenne! :) (értelmes válaszokat légyszíves)

2013. nov. 12. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nézd meg, hogy árulnak e rá jegyeket. Mivel nincs túl sok idő addig, már nyilván lehet kapni.
2013. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nagyon nagy fan vagyok, de nem teljesen vagyok benne biztos... Sehol nem árulnak rá még jegyet, pedig ilyenkor már kellene. Meg én több oldalon is megnéztem(vannak oldalak ami csak koncertekkel foglalkozik, pontos hely, időpont stb., meg a fan-page-n is írják) és sehol máshol nem írnak hasonlót, csak a Wikipédián, ahol köztudott, hogy bárki beleírhat és megváltoztathat adatokat... És persze azért sem egyértelmű, mert már volt egy koncertje Bécsben ez év márciusában.. Nem hiszem, hogy ilyen gyakran látogatna Bécsbe... Az utolsó ellen ok, az az , hogy a Tour még most decemberben véget ér... :)
2013. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen épp ez az hogy ez véget fog érni január 20 előtt:( hát akkor nagyon okos gyerek lehetett az aki odaírta :/
2013. nov. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!