Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltak a kis Radics...

1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
cigó
2013. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
tucat...amerikában ilyenek vannak tonnaszámra. bármelyik tánciskolába bemész egy órára, ahol kicsik vannak, ki tudsz választani 4-5 olyat, akinek ha nem egy olyan koreot mutatnának, amibe legfőképp csak ugrálni kell, mert nem a tánc hanem főként a mozgás a lényeg, hanem ráeröltetnénk egy bonyolultabbat, akkor gyakorlással ugyanannyira jól meg tudná csinálni néhány hét múlva...
2013. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mármint itthon táncsuliba.
2013. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
első ezt meg sem láttam kis rasszista.Tudod mit?? Igen roma és miért tud így táncolni ahogy egyik magyar sem? mert a vérében van!! Második: Hát szerintem különleges kisgyerek.Most Magyarországot nézzük itt nincs egy sem ilyen mint ez a kisfiú olyan aranyos és olyan jól mozog elképesztő!:) Azért második köszike a választ!:) De azért jó nem? Tucaton kívül légy szíves írd le hogy mi a véleményed róla.Köszönöm második <3 :)
2013. okt. 28. 18:54
 5/16 anonim ***** válasza:
ja a vérében, csak az a baj,h ezen kívül semmit sem tud és nem is fog tudni, mert a cigányok csak ahhoz értenek,h felvegyek a segélyt, elmulassák, rasszistát kiáltozzanak és hőbörögjenek
2013. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Először is nem cigány hanem roma.Szerintem nem számít de Béluskából igen is lesz valaki mert tisztelségesen jár iskolába és a szülei se rablók.Szóval ennyit erről.Ne piszkáld úgy hogy nem is ismered!
2013. okt. 29. 09:42
 7/16 anonim ***** válasza:
Remélem tőled "tisztességesebben" jár iskolába és megtanul helyesen magyarul írni, ha már egész életében a dolgozó állampolgárok adójából fog élni...
2013. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Képzeld el én is rendesen járok suliba és kitűnő tanuló vagyok! Ha nem jól írtam azt az egy szót, bocsáss meg mindenki ejthet hibát! Én is roma vagyok, és mégis kitűnő tanuló! Soha életemben még egy gyufaszálat sem loptam úgy szint a szüleim se!
2013. okt. 29. 13:05
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem állt szándékomban belefolynia vitába, csak a korrektség kedvéért írom ide: Kedves kérdező, a 4-es helyen írt kommentedben testvérek között is van egy tucatnyi hiba.

Azt is megjegyezném, hogy senki sem vádolt sem téged, sem a becses családodat lopással, de azt beláthatod, hogy (noha helytelen) sajnos nem véletlen a kialakult előítélet.

2013. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*belefolyni a
2013. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!