Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ösztönöz egy Szinetár...

Mi ösztönöz egy Szinetár Dórát vagy Bereczki Zoltánt arra, hogy egy ilyen Sztárban sztár műsorban részt vegyen?

Figyelt kérdés

a magánéletük, a házasságuk, a válásuk a médiában zajlottak, de ezt ők így is akarták, de én nem is értem? A pénz miatt, mást nem tudok elképzelni

és akkor ott ülnek a sztárban sztárban az egyik a felső, a másik az alsó kanapén..


2013. okt. 18. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Pénz és marketing.
2013. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pontosan. pénz. szerintem valamiféle szerződéssel is állnak a tv2-vel. legalábbis megfigyelhető, hogy tökmind1 milyen műsorról van szó, megvannak azok a celebek(bár ők talán egy kicsivel többet letettek már, mint egy sima celeb), akik úgy ki vannak választva, aktívban akármilyen téma van, mindig rá lehet valamelyikre húzni, hogy kapcsolódik hozzá stb.
2013. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik, szerintem ez abszolút nem gagyi műsor, örülök,hogy végre van valami jó is a tv-ben. 21L
2013. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
így tudatják, hogy még élnek, reklám nekik és gondolom, szerződésben állnak a csatornával, muszáj nekik
2013. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem úgy tünt h jóban vannak, az elején egymás mellett ültek.
2013. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, h jó mulatságnak tartották, ha meg tényleg volt már régebben is szerződésük, akkor meg ott a válasz, de lehet, hogy tényleg mert jó murinak tartották. Amúgy szerintem az is, én szeretem:)
2013. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Ja és szerintem amúgy barátok maradtak, sztem nem úgy váltak el, hogy utálják egymást, szerintem örülnek attól még egymásnak, csak a kapcsolatuk nem működött úgy, ahogy szerették volna.
2013. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!