Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Sorrendbe tudnád tenni az...

Sorrendbe tudnád tenni az alábbi Magyar ismert embereket a vagyonuk alapján?

Figyelt kérdés

Celebként,hírességként,vagy közszereplőként nevezzük őket,az ilyen szempontból most lényegtelen.Valószínűleg pontos információkat sem lehet szerezni anyagi helyzetüket illetően,de én mégis kíváncsi vagyok,hogy ti miként gondoljátok a sorrendet. (persze a leggazdagabbnak vélt egyén szerepeljen elöl,és utána a többiek,mint a 100 leggazdagabb Magyar listán)Annyi lenne a dolgotok,hogy kimásoljátok a neveket,és egy számot írtok a neveik elé 1-től 20-ig.Majd később én is leírom a top 20-as listámat.

Korda György

Geszti Péter

Kasza Tibor

Hajdú Péter

Friderikusz Sándor

Lázár Vilmos

Dzsudzsák Balázs

Klapka György

Pataki Ági

Frei Tamás

Kovács István (Kokó)

Gáspár Győző

Nánási Pál

Mága Zoltán

Sebestyén Balázs

Lakatos Márk

Zoób Katalin

Kozso

Andy Vajna

Berki Krisztián(Fradi)



2013. szept. 28. 02:31
 1/1 A kérdező kommentje:

Nem akar senki írni?:(

Pedig én megcsináltam a listámat,de Győzike helyére inkább betettem inkább Schobert Norbit,de még Galambos Lajcsi is felkerülhetett volna a listára.A listámat becslés (vagy tipp)alapján állapítottam meg,és nem szerepelnek rajta összegek,csak a sorrend.Cáfoljátok meg nyugodtan,ha ti nem így gondoljátok.Itt a lista:

1.Andy Vajna

2.Friderikusz Sándor

3.Dzsudzsák Balázs

4.Pataki Ági

5.Schobert Norbert

6.Klapka György

7.Lázár Vilmos

8.Zoób Katalin

9.Mága Zoltán

10.Hajdú Péter

11.Korda György

12.Berki Krisztián(Fradi

13.Frei Tamás

14.Geszti Péter

15.Kozso

16.Kovács István (Kokó)

17.Sebestyén Balázs

18.Kasza Tibor

19.Nánási Pál

20.Lakatos Márk

2013. szept. 29. 01:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!