Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael jackson halott és...

Michael jackson halott és élvezi? , vissza fog jönni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
:D inkább ne jöjjön vissza.
2009. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Rohadjatok meg!!!

Igenis jojjon vissza, életem (és mások) legnagyobb álma is teljesulne!!

De te, kedves kérdezo, nem hiszem, hogy élvezni fogod a halálod ha a másokéval viccelodsz...

2009. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%

Nyugi már ^^ :)


Michael Jacksonnak, mint minden sztárnak, a saját őrültsége lett a veszte. Neki a plasztikázás. Van akinek a drog, van akinek az őrült életmód.

De Madonnának pl. az egészségmánia, állítólag a férje is azért vállt el tőle, mert megvolt melyik nap szexelhetnek. :D

2009. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
És halál kom, életed legnagyobb álma, hogy Michael J. visszajöjjön? Én meg azt hittem már alig van koncertje, mert a sok plasztikáztatástól elpártoltak tőle a rajongók, nem lenne rá kereslet. :D
2009. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el, hogy rengeteg rajongója van akik nem álszentek!
2009. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát... Nem úgy gondolta a kérdező, hogy csak megrendezte a halálát? Olvastam valahol, de nem hiszem el mondjuk.
2009. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
84%

"sok plasztikáztatástól elpártoltak tőle a rajongók, nem lenne rá kereslet" pfff :) azért sokat tudhatsz, ha tudod mire gondol pár millió rajongó xD.

Megjegyzem nem csodálkoznék rajta, hogy valahol boldogan él, a helyében én már rég bemutattam volna a sok irígy gyökérnek, akik mindent elkövettek, hogy tönkretegyék.

A bulvárban meg annyi baromságot összeírnak, ezt sem értem miért éheznek rá olyan sokan amikor tökéletesen tudják, hogy minden szó hazugság.

Ha valaki tényleg kiváncsi ki az a Michael Jackson, szánjon rá energiát és olvassa el a könyvét (önéletrajz). Problémás korban született, mégis a pop királyaként ment el...

2009. nov. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Michael Jackson a világon a lenagyobb és legjobb ember/sztár volt a legnagyonn álmom valósulna meg ha visszajönne aki meg nem hiszi el hogy sok fanja volt az meg ezt nézze meg senkinek életébe nem volt ennyi rajongója: http://www.youtube.com/watch?v=dsbc3mV_kA4&feature=related

és soha nem tudja senki letagadni hogy MICHAEL JACKSON A HALLHATATLAN POPKIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a kérdezö meg bekaphatja amikor majd majd megdöglik akkor is majd megkérdezem élvezi hogy megdöglött??
2009. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
élvezném ha megdöglenék,de most a nagy pop királyról van szó nem rólam:D
2009. nov. 17. 05:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!