Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mitől kapták fel most ennyire...

Mitől kapták fel most ennyire ezt a Kasza Tibit?

Figyelt kérdés
Lehet ostoba kérdés, de már a csapból is ő folyik, de én nem találok benne semmi érdekeset.
2013. aug. 27. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak a morning show-ban szoktam hallgatni :) ott nagyon jó fej. amúgy nem hiszem hogy már a csapból is ő folyik csak kapott egy új műsort de amúgy szerinteym ugyanannyit szerepel mint eddig. vagy lehet csak én nem látom oylan sűrűn :)
2013. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kapcsolatok, meg a tenyérbemászó stílusa. mindig is ilyen volt. a Crystal idején is...sose ő volt a frontember, mégis úgy viselkedett...az feloszlott, aztán szólózott külföldön ugye, az se jött be annyira. aztán elkezdett az ilyen agysorvasztó média felé vonulni, például az a Költözz el című száma...nem mondom, hogy rossz, csak az én értékhatárom enyhén feljebb van...mert ma erre van igény, és ő vevő ezekre a dolgokra, ez meg jól jött a tv2-nek...ugyanezt el lehet mondani a pimaszúrról...az is annó a naplóban lett ismert, egy full civil emberként...mostmeg saját műsora van, aminek szintén semmi valóságtartalma nincs, semmi egyedisége, mert megint a tipikus tv2-s celebeket(Bódi Gusztiék, Kordáék...stb.) kerülnek célpontba. Eltértem egy kicsit a kérdéstől. szóval a lényeg, hogy Kasza Tibi is totálisan vevő az ilyesfajta dolgokra, és ez jól jön a médiumoknak.
2013. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem attól, hogy olyan szinten beszédhibás, hogy a nagy média guruk feltételezik, hogy majd mindenki kétszer megnézi a műsorát, hogy egyszer megértse, amit ez a kanadai favágó szívlapáttal arcon vágott külsejű genetikai hulladék mond.
2013. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki az a Kasza Tibi?
2013. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tartom valószínűnek, hogy egy csomó pénzt fizet zsebbe a cimboráinak amit a produkcióért kap vagy valamivel zsarolja azokat akik képernyőre tették.


Valóban érthetetlen miért kapták fel, mert egy felháborítóan xar műsor, egy beszédhibás, tehetségtelen macskajancsitól. Ennek a gyereknek meg kellett volna maradni a tingli-tangli dalaival a 12-13 éves kislánykorosztálynak, falunapokon.


Egyszerűen felfoghatatlan, hogy ezt a hányinger förmedvény xart ki és miért tette és teszi azóta is! adásba.


Vajon ez a szerencsétlen kaszatibi mikor ébred már rá, hogy ez már nem pusztán róla szól. Hiába vállalja be a vállalhatatlan produkcióját, ez már népírtás.

Fogy a Magyar és akkor még ez is.

Visszanézi ez a gyerek mit művel a képernyőn?! Felháborító!


Azt hogy a dagadék 0 IQ-jú csekekatinka hogy járatja le magát, meg a latyakos marcella elücsörög, csak hogy képernyőn legyen még megértem, de hogy a Havas miért égeti magát? Nyilván megkérték, hogy legyen egy "húzóerő", mert hogy pénzre nincs szüksége az nyilvánvaló, de hogy pont itt égeti magát... Ez is elszomorító!

2013. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindig lesz az a pénz. erről szól a média mindenhol. csak itt nálunk mások az arányok, itt mindenki ezt a fajta megélhetést választja, nem a keményebb karrierépítést. sorolhatnánk itt az összes celebet. kiszel tündének, fekete pákónak mért éri meg, hogy leégeti magát sokadszor. nyilván jól meg is fizetik őket.
2013. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!