Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy sztárral már Facebook-on...

Egy sztárral már Facebook-on nem lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
?????
2013. aug. 3. 13:07
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Egy mondatot szóljatok csak, és úgy kifárasztalak titeket!
2013. aug. 4. 16:26
 22/29 A kérdező kommentje:
Max te! És én nem ezt kérdeztem, hanem azt hogy: Egy sztárral már Facebook-on nem lehet beszélgetni? És max ha az első 3 válasz erre illet te senkiházi!
2013. aug. 5. 10:14
 23/29 A kérdező kommentje:
Azért nem elmebeteg senki ha visszaszól valakinek ha úgy gondolja ahogy! Velem is megtették már 1000-szer!
2013. aug. 5. 10:21
 24/29 anonim ***** válasza:
Hehe, hagyd már abba, nem veszed észre, hogy röhejes vagy? :D
2013. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Az még hagyján hogy röhejes XD
2013. aug. 5. 10:47
 26/29 A kérdező kommentje:
Na jó, TÉRJÜNK VISSZA A KÉÉÉÉÉÉÉÉÉRDÉSRE: Hogyan tudnék beszélgetni egy sztárral?????????? Tudom hogy lehet, szal ne mondjátok hogy hülye vagyok!
2013. aug. 5. 11:43
 27/29 A kérdező kommentje:
Vagy te
2013. aug. 6. 13:04
 28/29 A kérdező kommentje:
Dehogynem
2013. aug. 9. 09:53
 29/29 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még? A kérdezőnek lehetne annyi esze hogy nem reagál minden egyes kommentre egy újabb kötekedéssel, ezzel újra és újra elindítva a vitát. Mindenki látja hogy ennek csak akkor lesz vége ha valaki végre befogja, vagy pedig kitiltják innen.

"Ne etesd a trollt", azaz ne adj újabb lehetőséget annak hogy újrakezdjék a többiek, próbálj értelmes emberként viselkedni még akkor is ha egy naiv kis tízéves vagy egy álomvilágban, aki azt hiszi hogy a neten majd a hírességekkel fog beszélni kamuprofilok helyett. Mindenki elmondta hogy mi a helyzet, felesleges még mindig azon erőlködni amit nem tudsz megoldani. Minden reakcióval csak egyre butábbnak tünteted fel magad, és már rég nem vesznek komolyan, ezért sértegetnek.

2013. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!