Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek a Josh és Jutta...

Szeretitek a Josh és Jutta formációt? Vagy van róluk esetleg valamilyen véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 00:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Imádom őket:)a legesleg aranyosabb sztárok!
2009. dec. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
bénák
2009. dec. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%
Jesszus. undorító.
2010. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én alapjában véve nem vagyok egy kritizáló típus, de ez a Józsi és Jutka felállás borzalmas.

Nincs hangjuk, a srácnak főleg. A klip és a számok mondanivalója megegyezik a tinédzserek ízlésével. Semmiféleképpen nem tartom őket előadóművészeknek, mert amit ők csinálnak az egy nulla. Színvonalon aluli. Sajnálom, hogy eröltetik ezt az énekelgetést és hogy vannak olyan emberek akik velük dolgoznak együtt. Attól még emberileg lehetnek aranyosak, kedvesek és szimpatikusak, de a tevékenységük nagyon borzasztó. Ettől még a Lola legújabb angol száma is jobb. Pedig annak a lánynak a munkájáról is hasonló volt a véleményem. De most már egy év alatt, huszonegynehány évesen lekörözte a JJ párost.

És amit a legfelháborítóbbnak tartok, hogy ők így ebből a produkcióból megélnek. Pedig ilyet még én is tudnék csinálni. De nekem van önkritikám és nem teszem. :)

Ne haragudjatok, ha valakit megbántottam, egyszerűen nekem csak ez a véleményem!

2010. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

kedves nem kritizáló típus!

nem kritizálsz, és JJ-t és Lolát is szidtad... na mindegy.

szóóóval:)

Joshéknak nagy sikerük van itthon és néhány határon túli országban is. Te mondtad hogy meg is élnek belőle és vannak akik együtt dolgoznak velük. Na egy ilyen lehetőség szerintem elég jól hangzik, és te azt mondtad ilyet te is tudsz. Akkor mért nem csinálod? Nem akarsz sikeres lenni, nem akarsz jól keresni? kicsit gondolkozz mielőtt leírsz dolgokat mert ellent mondasz daját magadnak!

na szia.

2010. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!