Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ebben van valami hitelesség?...

Ebben van valami hitelesség? Harry Styles -ról

Figyelt kérdés
Ezt olvastam egy régebbi epizód újságban: "Harry Styles pillangót varratott magára! A tinilányok kedvence mindössze tizenkilenc esztendős, de már alig van olyan testrésze, ahol ne lenne valamilyen tetoválás. Harry a napokban egy újabb tetkót varratott magára: méghozzá egy pillangó került a mellkasára. Mivel az ábra nem mondható túlzottan férfiasnak, a One Direction-ös srác rajongói teljesen kiakadtak és nemtetszésüket Harry blogján is kifejezték. Voltak, akik már azt kezdték el pedzegetni, hogy valójában a saját neméhez vonzódik." Amúgy, ahogy elgondolkoztam rajta, lehet, hogy van valóságalapja :D

2013. júl. 31. 17:45
 1/7 nikiofficial97 ***** válasza:
100%

Attól hogy egy pillangót varratott a hasára,még nem lesz meleg.Ha neki ez tetszik.Bár nem értem minek ennyi tetkő,de az ő teste,ő élete.Szerintem így is szexi.


17/L

2013. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem értem, hogy miért jó, ha televarratják a testüket, de ahogy hallottam már csak Niall 'érintetlen' a tetkóktól :D Azt hiszem épp, a júliusi BRAVO-ban volt róluk egy cikkszerűség + a tetkóik felsorolva és a tetkók helye, jelentése.
2013. aug. 1. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egy pillangót varratott magára még nem meleg, biztos hogy van jelentése!! Igen, szerintem is már sok tetkó, de ha így szereti... Csak már ennél ne legyen több. Mondjuk nekem már az lenne a furcsa hogyha nem lenne tetkó rajta. :DD
2013. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Userr666 ***** válasza:
55%

[link]

Ez igazi tetkó nem holmi homokos pillangó.

2013. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Userr666, igazad van!! Megnéztem a azokat a tetkóképeket azon z oldalon, és olyan tetkói általában a rockereknek vannak. És valljuk be, Harry Styles nem valami nagy Rocker, így nem is csodálkozok, hogy pillangót tetováltatott magára :D De, ha neki az tetszik, ám legyen, engem különösen nem zavar, de az is biztos, hogy én pillangót soha az életben nem varratnák magamra.
2013. aug. 1. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta azért varratott pillangót a hasára mert amikor rajongóknak énekel vagy velük találkozik akkor mindig olyan mintha pillangók repkednének a hasába!Röviden a pillangó a rajongóit jelenti! xx
2013. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt egy adománynak szánta. Indult egy adományszervezet akik rávettek egy-két tetkóimádó sztárt, hogy csináltassanak egy drága helyen egy drága tetoválást és azt a pénzt amit azért kifizetnek azt szegény/beteg családoknak/gyerekeknek adnak. Nem tudom, hogy még ki volt az aki ezt tette, de Harry benne volt.(És asszem azért pillangó mert ez az adományprogram szimbóluma)
2015. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!