Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem képesek felfogni az...

Miért nem képesek felfogni az emberek h azért nem kell piszkálni Adam Lambertet mert meleg?

Figyelt kérdés
nem tehet róla azt cső hát most na

2013. júl. 26. 04:53
 1/7 anonim ***** válasza:
pulyka.
2013. júl. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És miért kell azért Isteníteni mert meleg?
2013. júl. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, Regina, ez van.

Nyilván igazad van, de senkit sem fogsz ezen az oldalon meggyőzni...

2013. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom és nem istenítem csak szeretem és akkor se értem h miért ilyen hülyék az emberek... nem tehet róla és mindenki azt hiszi hogy ő dönt így pedig nem ki szeretné hogy piszkálják azért mert más... és ha a külsejébe nem tudnak belekötni jöhet a belső senki sem olvasott utána miket csinál milyen az igazi énje és csak annyit tudnak róla hogy meleg...
2013. júl. 26. 11:03
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok

A homoszexualitás nem normális. Nem kell elítélni, de ettől függetlenül nem normális. Nem azért vagyunk, hogy a saját nemünkkel "párosodjunk". Hogy megértsd: az sem normális, ha valakinek nincs meg mind a két keze, őt sem kell elítélni. Úgyanúgy, ahogy egy kézzel, melegként is lehet normális életet élni.

És igen, tudjuk, hogy nem ő választotta...

Ettől függetlenül sokan vannak, akik nem tudják megérteni - és szerintem nem is várható el tőlük - hogy miért is meleg az illető. Ezáltal el is ítéli.

Ezen te nem tudsz változtatni, akármennyire is vered magad itt a képernyő előtt.

Majd ha elmúltál 12, meg fogod érteni.

2013. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legközelebbi rokonainknál (törpecsimpánz)mindenki csinál.ja mindenkivel, és ősidők óta létezik a baj, h közvélemény össze téveszti a melegek.et mindennel, a nyálgé.peket a transzn.eműeke.t is (az utóbbi nem tehet róla)!

pedig nem attól függ a személyisége, előbb utóbb természetes lesz, ugy ahogy lennie kell!

2013. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanmár...nézd meg Justin Biebert meg a 1D-t :D ahhoz képest Adam-nek egész kevés nyilvános útálója van...erre tényleg csak azt lehet mondani, hogy te miért nem vagy képes felfogni, hogy vannak emberek, akiknek nem normális az, ha valaki meleg. nem Adam-et útálják, hanem a melegeket.
2013. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!