Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen hiresseg jott at a sip...

Milyen hiresseg jott at a sip utcan (Budapest Deak ter mellett) junius 15. -en 4 ora korul?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hazajonni mert vagy 200 deszkas csavo az utca bejaratanal ult. elossor azthittem, turistak, ugyhogy parat arrebb is tuszkoltam(:D), hogy elferjek, de aztan jott egy hangosbemondos arc, mondtt valami erthetetlent, erre egyszerre felallt az osszes deszkas es elkezdett futyulni meg eljenezni, en meg igy az elso sorban nezek, hogy mi tortenik??? Vmit nagyon neztek az utca belsejeben, es lattam hogy 2 neger csavo (mindenhol tetko + rovid haj, egyiknek raszta, ha jol elmekszem, de napszemuveg volt rajtuk ugyhogy mast nem lattam) jon es integet, meg VESZ MINKET a sajat kis kamerajaval(!), dehat eletemben nem lattam meg oket... az elso sorban mozdulatlanul alltam, mint egy nyomorek, egyeduli lany, farmersortban meg csinos ujjatlanban a sok laza, lancos, deszkas cipos, fullcapes fiu mellett, akik torkuk szakadtabol uvoltottek, meg integettek... azt sem tudtam, hogy sirjak, vagy nevessek.

odaszoltam a mellettem levo csavonak hogy "bocsi... de kik ezek?:D"

Az nezett ram, mint egy hulyere, es annyit kerdezett:"mivan??" Aztan nezett meg ram egy kicsit es egyszercsak kibukott belole h "akkor minek allsz itt??" Hat mondom nem akarok senkit se zavarni csak rohadtul itt lakom es nem tudok vegigmenni az utcan :):):DDd

..ugyhogy ezekutan mar erdekel, ki fogja ugy vegignezni hazafele a kameravideojat, hogy a sok lelkes rajongoja kozott en ertetlen arccal bamulok a lencsebe. :D



2013. júl. 15. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!