Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az Éjjel-Nappal Budapestből...

Az Éjjel-Nappal Budapestből Regina tényleg biszex, vagy csak a sorozatban az?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem írnátok be 100 milliószor ugyanazt a kérdést... De szép is lenne a világ...


A kérdésedre a válasz, nem nem az, Polyák Rita a neve, keress rá. ;)

2013. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
most is kénytelen vagyok kikapcsolva tartani a tv-t, mert ez a hulladék megy, erre ahogy az első mondja, nem elég, hogy ezt a kérdés már 100x feltették, fel kell tenni még 101.-jére is...Rékasi Károly tényleg megverte Kiss Ramónát? körülbelül ilyen szintű a kérdés...
2013. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem az, Polyák Ritának hívják mint írták, és itt lakott a környékünkön Sárospatakon. Aztán azt hiszem a Csillag Születikben tűnt még fel, szép hangja van.
2013. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
62%
Csak a sorozatban,hiszen az a cél,hogy minél több divatleszbi legyen. A sok idióta ülteti a gyerekét az ilyen fos "műsor" előtt,utána meg csodálkozik,ha a lánya a padtársnőjébe lesz szerelmes.Nem baj,fogyjon csak a MAGYAR,az a cél.Nem tudom hány éves vagy,de ez a szenny az ilyen hülyéknek készül,mint te.
2013. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja én vagyok a hülye, és te vagy az aki anélkül, hogy ismerne ítélkezik. attól, hogy az ember unalmában egyszer-egyszer belenéz még nem lesz hülye. inkább az minősíti amiket kommentál itt. ossza az észt, amikor még neki is sorba kéne állnia érte.
2013. jún. 5. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező,én tökéletesen egyetértek a 4.-el. Igényes ember unalmában sem kapcsol ilyenekre. Ha meg csak ezek tudnak valakit elszórakoztatni,ezek a primitív,igénytelen okádmányok,akkor ott sajnos baj van...

Mellesleg a válasz többi részét is átgondolhattad volna,nem csak azt,amelyikben a Te becsületedet "sértik",mert van benne igazság.


És ne sértődj meg,inkább gondold át.

2013. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Előljáróban: nem akarok sértődést okozni, még így névtelenül sem!

Szóval elég nagy baj, ha valakit az unalma irányít és rákényszeríti, hogy ilyen sz@rt még csak véletlenül is nézzen! Ha valaki unatkozik, az valószínűleg azért van, mert nincs dolga. Ez arra utal, hogy van elég pénze, amiért ugye normális esetben dolgozni kellene, de unatkozik, tehát nem teszi, mert van elég. Ha viszont van, akkor tessék HBO csatornákra előfizetni, mert azon csak minőség látható, meg film ajánlók, agymosó reklám egy sem. Ez persze csak akkor ajánlott, ha mindenképpen a TV-nél akarunk maradni. Ha nem, szívből ajánlom - a kérdező nemét nem tudom - , hogy tanuljon meg inkább kötni, horgolni, vagy szekrényt készíteni, esetleg kirakni a Rubik kockát!


Reklamációt nem fogadok el, a kérdésről leiratkoztam!


A jótündér

2013. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ui.: Kit érdekel Regina és miért??
2013. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!