Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az igaz hogy olyan színészeket...

Az igaz hogy olyan színészeket szoknak betenni a filmekbe akiknek a igazi személyiséguk hasonlít a filmbeli szerepére?

Figyelt kérdés

Vegyuk pl: Michelle Rodriguezt:minden filmjeben olyan keseru,savanyu nem szimpatikus,bunko not jatszik

Jason Statham,The Rock, Vin Diesek: mindig kemeny csavokat jatszak

bocs tobb nem jut eszembe


2013. máj. 27. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs túl sok igazság! Gondoljunk mondjunk egy olyan valakire, aki sorozatgyilkost játszik. A valóságban lehet egy szerető férj és apa! De ugyanúgy egy nagyon visszafogott nő a filmvásznon, lehet a valóságban egy ki tudja milyen nő! Persze vannak kivételek és vannak olyan színészek, akik az alapján vállalnak szerepet-nyilván nem akkor, amikor pályájuk elején járnak-, hogy beletudják-e élni magukat, felfedezik-e a személyiségüket az adott karakterbe! De ami a lényeg:nem ítélhetsz meg valakit az alakított szerepe miatt!!!
2013. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazán jó színészek/nők több különböző szerepet képeset hitelesen alakítani, viszont a kevésbé jókon látszódik,hogy a saját személyiségük mindig ott van a karakterben. (de ez csak az én véleményem)
2013. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, költségvetéstől függ. ha jó színészt meg tudják fizetni, akkor nem feltétlenül igaz. egy alacsonyabb költségvetésű(nem "hollywood-i szuperprodukciós") filmeknél elsősorban tényleg olyanokat keresnek castingokon, akiknek valamilyen közös vonássa van a karakterrel, meg emellé persze a tehetség is.
2013. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!